| Gelgaudiškio dvaro likimas |
|
|
| Ketvirtadienis, 18 Vasaris 2010 15:59 | ||||||
Klausimas dėl Gelgaudiškio dvaro likimo vis labiau įgauna pagreitį. Nors kol kas neaišku, ar dvarą perims savivaldybė, ar ne. Gandai sklinda greitai ir jau pasiekė respublikinę žiniasklaidą. Trečiadienį pas rajono merą Juozą Bertašių viešėję „Panoramos“ žurnalistai teiravosi, kokia dvaro situacija. Be to, rajono merą šiek tiek nustebino žinia, neva Ūkio ministerija neskirs finansavimo pradėtiems darbams, nors rajono vadovybė šiuo klausimu jokio atsakymo dar negavusi. Kaip ir iki šiol, taip ir dabar Juozas Bertašius patikino, kad dvarą perims tik tuo atveju, jei bus užtikrintas finansavimas. „Su skolomis dvaro neimsime, nes tai būtų per didelė atsakomybė. Tą patį pasakiau svečiams iš Vilniaus, tą patį pakartoju ir jums“, - teigė rajono vadovas.„Draugo“ inf.
Pasidalink naujiena su draugais
3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved." |
| Taip pat skaitykite | |
Fotogalerija
Paieška
Klausimas
Archyvas
Klausimas - atsakymas
Jie kalba...
Numerio nuotraukos
Skelbimai
Orai Šakiuose
Paskutinės naujienos
Rekomenduojame
Puslapis geriau žiūrisi per naršyklę Mozilla Firefox. Rekomenduojame nemokamai ją parsisiųsti.
Reklama
UAB "Daugtaškis" 2008-2010 Visos teisės saugomos




Klausimas dėl Gelgaudiškio dvaro likimo vis labiau įgauna pagreitį. Nors kol kas neaišku, ar dvarą perims savivaldybė, ar ne. Gandai sklinda greitai ir jau pasiekė respublikinę žiniasklaidą. Trečiadienį pas rajono merą Juozą Bertašių viešėję „Panoramos“ žurnalistai teiravosi, kokia dvaro situacija. Be to, rajono merą šiek tiek nustebino žinia, neva Ūkio ministerija neskirs finansavimo pradėtiems darbams, nors rajono vadovybė šiuo klausimu jokio atsakymo dar negavusi. Kaip ir iki šiol, taip ir dabar Juozas Bertašius patikino, kad dvarą perims tik tuo atveju, jei bus užtikrintas finansavimas. „Su skolomis dvaro neimsime, nes tai būtų per didelė atsakomybė. Tą patį pasakiau svečiams iš Vilniaus, tą patį pakartoju ir jums“, - teigė rajono vadovas.






















