| „Klevelyje“ – kalbai skirti renginiai |
|
|
| Antradienis, 12 Balandis 2011 15:28 | ||||||
Lopšelyje darželyje „Klevelis“ jau nuo ankstyvojo amžiaus skatinamas vaikų domėjimasis gimtąja kalba, meilė ir pagarba knygai. Praėjusią savaitę, balandžio 4-8 dienomis, minint tarptautinę knygos dieną darželyje vyko gimtosios kalbos savaitė.Nuotr. Kiekviena grupė rinko žodelius, kuriuos sudėjo į gražiausių žodžių puokštę. Savaitė prasidėjo susitikimu su vaikų poete Zita Gaižauskaite, kuri savo kūrybos eilėraščius perteikė Velykų bobutės vaidmenį, žaismingai bei sumaniai įtraukdama ir vaikus. Šiomis dienomis visi darželio vaikai apsilankė logopedo kabinete ir susipažino su įdomiomis priemonėmis ir žaidimais, skirtais kalbos ugdymui. Tačiau didžiausią susidomėjimą ir nuoširdžias emocijas ugdytiniams sukėlė apsilankymas knygyne „Pegasas“ ir Šakių miesto viešojoje bibliotekoje . Knygyno darbuotojos rado laiko priimti darželio grupes, išradingai ir išsamiai papasakoti apie knygyno „Pegasas“ pavadinimo kilmę, apie jame esančias įvairiausias knygutes, vaikai patys galėjo ant knygelių užklijuoti kainas. Vaikai ne tik klausėsi, bet turėjo atsakyti į pateiktus klausimus apie įvairius pasakų herojus, už ką buvo apdovanoti saldumynais, balionais ir diplomais. Šakių miesto bibliotekoje darbuotojos vaikus pasitiko vaikų literatūros skyriuje, kur jie susipažino bei galėjo pavartyti gausybę įvairiausių vaikiškų knygų, daug informacijos suteikė filmas apie knygelės atsiradimą. Visą savaitę vaikai grupėse sakė ir rinko gražiausius žodelius, kuriuos sudėjo į gražiausių žodžių žiedą, o grupių žiedai sudarė gražiausių žodelių puokštę. Jų pristatymas ir buvo baigiamasis gimtosios kalbos savaitės akcentas. Gražiausias ne tik šio renginio akimirkas galima rasti neseniai startavusiame darželio internetiniame puslapyje www.sakiuklevelis.lt. „Draugo“ inf.
Pasidalink naujiena su draugais
3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved." |
| Taip pat skaitykite | |
Paieška
Klausimas
Archyvas
Klausimas - atsakymas
Jie kalba...
Dar skaitykite:
Numerio nuotraukos
Skelbimai
-

Kaledinio, vakaro, vedejas, dj, paslaugos, Kalediniu, rengin
( / Paslaugos)
Šeštadienis, 19 Gegužė 2012
Orai Šakiuose
Paskutinės naujienos
Renginiai Šakiuose
Reklama
UAB "Daugtaškis" 2008-2010 Visos teisės saugomos




Lopšelyje darželyje „Klevelis“ jau nuo ankstyvojo amžiaus skatinamas vaikų domėjimasis gimtąja kalba, meilė ir pagarba knygai. Praėjusią savaitę, balandžio 4-8 dienomis, minint tarptautinę knygos dieną darželyje vyko gimtosios kalbos savaitė.





















