| Kriūkuose ir Plokščiuose - nauji nuotekų valymo įrenginiai |
|
|
| Ketvirtadienis, 18 Vasaris 2010 16:09 | ||||||
Rajono savivaldybės administracijos Ūkio skyriaus vedėjo Kęstučio Kuncaičio teigimu, jau gautas Aplinkos ministerijos patvirtinimas dėl Kriūkų bei Joginiškių ir Plokščių gyvenviečių vandentvarkos sistemos renovavimo ir plėtros.Atlikus renovavimo darbus, Kriūkuose ir Plokščiuose bus pastatyti nauji nuotekų valymo įrenginiai, tikėtina, kad Kriūkuose ir Joginiškiuose prie nuotekų tinklų prisijungs 299, o Plokščiuose – 139 gyventojai. Taip pat manoma, kad minėtose gyvenvietėse bus nutiesta 6.8 kilometro naujų nuotekų tinklų, o Plokščiuose dar – ir vienas kilometras naujų vandentiekio tinklų. Nuotr. Šakių rajono savivaldybės administracijos Ūkio skyriaus vedėjas Kęstutis Kuncaitis.
Bendra šio projekto vertė – 7 milijonai 284 tūkstančiai litų. Iš Europos Sąjungos Sanglaudos fondo tikimasi gauti 6.1 mln, Lietuvos biudžeto – 728 tūkst., rajono savivaldybei tektų pridėti 364 tūkst. litų. Jeigu būtų patenkintas šis uždarosios akcinės bendrovės „Šakių vandenys“ prašymas gauti ES paramą, darbai Kriūkuose ir Plokščiuose prasidėtų jau birželio pradžioje ir truktų maždaug trejus metus. „Draugo“ inf.
Pasidalink naujiena su draugais
3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved." |
| Taip pat skaitykite | |
Paieška
Klausimas
Archyvas
Klausimas - atsakymas
Jie kalba...
Dar skaitykite:
Numerio nuotraukos
Skelbimai
Orai Šakiuose
Paskutinės naujienos
Rekomenduojame
Puslapis geriau žiūrisi per naršyklę Mozilla Firefox. Rekomenduojame nemokamai ją parsisiųsti.
Reklama
UAB "Daugtaškis" 2008-2010 Visos teisės saugomos




Rajono savivaldybės administracijos Ūkio skyriaus vedėjo Kęstučio Kuncaičio teigimu, jau gautas Aplinkos ministerijos patvirtinimas dėl Kriūkų bei Joginiškių ir Plokščių gyvenviečių vandentvarkos sistemos renovavimo ir plėtros.























