baneris leidinys

voveriaiBirželio 21 dieną Voverių bendruomenės nariai susitiko su valdžios atstovais aptarti keleto jiems aktualių klausimų, pakalbėti apie rūpesčius, kuriais gyvena. Vienas pagrindinių susitikimo akcentų – kelias į Voverius, kurio asfaltavimo voveriškiai laukia jau ne vienerius metus.

Nuotr. E. Pocevičienė V. Girdauskui Voverius apibūdino kaip patrauklią vietovę turizmui“: „Norime, kad savivaldybės atstovai įvertintų unikalų kampelį. Ir norime, kad savivaldybė išgirstų tai per Jus, Vitai!“.


Salėje kilęs nepasitenkinimo šurmulys rodė prisipildžiusią Voverių gyventojų kantrybės taurę, o mero atneštos žinios žmonių nei kiek nenuramino. „Daug metų laukiame kelias, kol bus išsasfaltuotas. Projektas jau padarytas ir kai bus finansinės galimybės – išasfaltuosim. Paklausit: „Kada bus tos finansinės galimybės?“ Aš jums atsakysiu: „Aš jų greit nematau!”- kalbėjo rajono vadovas.
 
Kaip žinoma, asfaltavimo laukia ne vien Voverių gyventojai, bet ir daug kitų rajono vietovių. Kol kas nėra lėšų, kad būtų galima sujungti kelio atkarpą nuo Gelgaudiškio iki Plokščių, neasfaltuotas kelias nuo Kidulių iki Gelgaudiškio ir t.t. Gyventojai sunerimo: kada ateis jų eilė? „Ar galima pasitikėti, kad mes stovėsime eilėje ir kažkas neužlįs prieš mus?“- pasigirdo replika iš salės. „Pagal ką sudaromi prioritetai?“- klausė kitas voveriškis.

Gyventojams buvo atsakyta, kad prioritetai, visų pirma, teikiami keliams per gyvenvietes, todėl planuojama asfaltuoti 500m kelio per Valenčiūnus. Taip pat svarbūs regioniniai keliai, o prioritetą, ką asfaltuoti pirmiau, nustato vertintojai pagal važiuojančio transporto intensyvumą.

Voverių bendruomenės centro pirmininkė Elena Pocevičienė Regioninės plėtros skyriaus vedėjui Vitui Girdauskui Voverius apibūdino kaip itin patrauklią vietovę turizmui“: „Norime, kad savivaldybės atstovai įvertintų unikalų kampelį – Voverius, kad jie galėtų būti patrauklūs turistams ir, svarbiausia, čia yra žmonių, kurie gali tai daryti. Ir norime, kad savivaldybė išgirstų tai per Jus, Vitai!“ Manoma, kad kelio išasfaltavimas būtų svarbus žingsnis turizmo plėtotei.

V. Girdauskas, savo ruožtu, pabrėžė, kad Voverių bendruomenei niekas neužkerta kelių įgyvendinti savo tikslus. „Yra daug projektinių galimybių, viena jų – projektai, įgyvendinami per vietos veiklos grupę. Vienas žingsnelis, kitas ir jums pavyks, kad strategijoje Voveriai būtų turizmo vieta. Svarbiausia, pradėti kad ir nuo mažesnių projektų, mokytis, ruoštis didesniems darbams ateityje“,- tikino Regioninės plėtros skyriaus vedėjas. Voveriškiai buvo informuoti, jog vykdomi projektai sulauks savivaldybės kofinansavimo.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos