| Mokyklos galės keisti pavasario atostogų laiką |
|
|
| Pirmadienis, 08 Kovas 2010 16:31 | ||||||
Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius atsižvelgė į mokyklų prašymus ir leido keisti pavasario (Šv. Velykų) atostogų laiką.Šiemet pavasario atostogos bendrojo lavinimo ir profesinių mokyklų mokiniams turėtų prasidėti kovo 29 dieną ir baigtis balandžio 2 dieną. Į Švietimo ir mokslo ministeriją kreipėsi mokyklos, kurios pageidavo atostogų laiką nukelti savaite vėliau. T. y., atostogos prasidėtų balandžio 6 dieną ir baigtųsi balandžio 12 dieną. Nukeldamos atostogų datą, mokyklos viliasi sutaupyti lėšų – kai mokiniai grįš į mokyklas, tikėtina, nebereikės šildyti patalpų. Mokinių atostogų laikas numatomas iš anksto paprastai dvejiems metams skirtuose Pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų bendruosiuose ugdymo planuose. Atostogas galima perkelti, jeigu jos siejamos su šildymo sezono pabaiga (arba aplinkos lėšomis, skirtomis šildymui), aplinkos lėšų taupymu. Keičiant atostogų datą reikėtų atsižvelgti į mokyklų planus. Tačiau jei nėra būtina, atostogų datos nerekomenduojama keisti. „Draugo“ inf.
Pasidalink naujiena su draugais
3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved." |
| Taip pat skaitykite | |
Paieška
Klausimas
Archyvas
Klausimas - atsakymas
Jie kalba...
Dar skaitykite:
Numerio nuotraukos
Skelbimai
Orai Šakiuose
Paskutinės naujienos
Rekomenduojame
Puslapis geriau žiūrisi per naršyklę Mozilla Firefox. Rekomenduojame nemokamai ją parsisiųsti.
Reklama
UAB "Daugtaškis" 2008-2010 Visos teisės saugomos




Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius atsižvelgė į mokyklų prašymus ir leido keisti pavasario (Šv. Velykų) atostogų laiką.























