Mirė
Kovo 7 dieną į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatytas Panovių kaimo gyventojas B. L. (gim. 1931 m.), gyvenantis Lingio gatvėje. Vyriškis ligoninės Reanimacijos skyriuje mirė. Apžiūrint B. L. lavoną ant dešinės pusės skruosto buvo matoma žaizda ar pragula, ant krūtinės ir dešinės šlaunies srityje aptiktos pragulos. Mirties priežasčiai nustatyti B. L. lavonas pristatytas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos prie LR TM Jurbarko ekspertinį poskyrį.

Vogė
Kovo 6 dieną, apie 17 val., A. U. pastebėjo, kad iš negyvenamos sodybos, esančios Sudargo seniūnijos Rėžgalių kaime, priklausančios pilietei L. D., pavogta 200 senų sienmedžių rąstų ir 300 cementinių blokelių.

Smurtas
Kovo 9 dieną, apie 10.25 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyriaus medikus kreipėsi Kidulių seniūnijos Žygėnų kaimo gyventoja A. B., (gim. 1938 m.). Jai medikai nustatė galvos ir veido srities sumušimus. Po medikų apžiūros A. B. buvo išleista į namus. Pirminiais duomenimis, kovo 8-osios vakare, apie 19 val.,  garbaus amžiaus moterį  savo gyvenamojo namo kieme sužalojo sūnus V. B. (gim.1964 m.). Prieš motiną ranką pakėlęs sūnus po incidento dingo iš namų ir ieškomas  iki šiol.

Kovo 11 dieną, apie 22 val., į policiją kreipėsi Griškabūdžio seniūnijos Degutinės kaimo gyventoja I. M. Ji pranešė, kad į namus grįžęs sutuoktinis V. M. grasino susidoroti su ja ir jų sūnumi L. M. Neramumus namuose kėlęs vyras buvo sulaikytas ir uždarytas į Šakių  rajono policijos komisariato areštinę, jam nustatytas 1,58 promilių girtumas.

Kovo 10 dieną į Šakių medikus kreipėsi L. D., gyvenantis Valiulių kaime, Šakių seniūnijoje. Jam medikai diagnozavo kaktos, veido ir kitus kūno sumušimus.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos