logo
Reklaminis skydelis

Zanavykų bankelis PDF Spausdinti
Pirmadienis, 22 Kovas 2010 16:08
bankelisKovo 19 dieną Šakių kultūros centre vyko kredito unijos Zanavykų bankelio visuotinis narių susirinkimas. Unijos valdybos pirmininkės Aušrelės Pukinskienės tikinimu, nepaisant visų sunkumų Zanavykų bankelis dirbo sėkmingai.

Jau 12 kartą KU Zanavykų bankelis organizavo visuotinį narių susirinkimą, kurio metu buvo atsiskaitoma bankelio nariams už praėjusius metus. KU Zanavykų bankelio valdybos pirmininkė A. Pukinskienė pristatydama valdybos ataskaitą bankelio nariams priminė, kad pernai Zanavykų bankelio šūkis buvo – stabilumas ir ramybė, kuris buvo formuotas sudėtingu laikotarpiu. 2009 metams Zanavykų bankelis buvo užsibrėžęs šiuos tikslus: narių skaičius išaugs – 3,6 tūkst., paskolų išaugs iki 14 mln. litų, palūkanos – 3,5 proc., veiklos finansinis aktyvas bus 25 mln. litų.

Pastebima, kad per dvejus metus Zanavykų bankelio narių skaičius nuolat augo, tačiau užsibrėžto tikslo nepasiekė. Šiandien Zanavykų bankeliui priklauso – 3509 nariai. Bankelio aktyvą – narių turtą sudaro apie 23 mln. litų. Anot A. Pukinskienės, Lietuvos kredito unijose aktyvo rodiklis padidėjo, o tai rodo pasitikėjimą unijomis. Valdybos pirmininkė teigė, kad tai yra bendros tendencijos, rodančios, kad narių įsiskolinimai sumažėjo. Zanavykų bankelyje paskolų rizikingumas yra vienas mažiausių Lietuvoje. Sunešti indėliai pasiekė 23 mln. litų. 2009 metais svarbiausieji rodikliai buvo pasiekti.
 
Valdybos pirmininkė A. Pukinskienė, taupiuosius suvalkiečius ragino naudotis Zanavyko bankelio teikiamomis interneto paslaugomis. Pasinaudojant šiomis paslaugomis be jokio mokesčio galima atsiskaityti už vandenį, tariamasi, kad tokiu būdu būtų galima atsiskaityti ir už šildymą.  

Anot A. Pukinskienės, praeitų metų svarbiausieji rodikliai buvo pasiekti, nors metai buvo sunkūs ne tik ekonomiškai, bet ir dėl kredito unijoms taikomų naujų įstatymų. Anot A. Pukinskienės, Zanavykų bankelis tvarkingai žingsniavo pirmyn. Lietuvos mastu pagal indėlį Zanavykų bankelis užima 7 vietą, pagal narių skaičių – 6, pagal aktyvą – 8 vietą. Finansinis indeksas rodo, kad Zanavykų bankelis priklauso pačiam geriausiam, aukščiausiam A rodikliui.

„Draugo“ inf.


Pasidalink naujiena su draugais
Komentarai
Pridėti naują Paieška
+/-
Komentuoti
Vardas:
El.paštas:
 
Tema:
 

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
Taip pat skaitykite

Numerio nuotraukos

Reklama

 

siferis

 

claass

 

traders-group

dobilas

Skelbimai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

 
 
futbolas
 
paluobiai
 
sveikatos_radijas
 
festivalis
 
musu_laikas

 


Rekomenduojame

 Puslapis geriau žiūrisi per naršyklę Mozilla Firefox. Rekomenduojame nemokamai ją parsisiųsti.

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2010 Visos teisės saugomos