| Šakietės sode išaugo garbanotas, storas pomidoras |
|
|
| Penktadienis, 13 Rugpjūtis 2010 13:22 | ||||||
Rugpjūtis – tai mėnuo, kuris dovanoja įvairiausių sodo ir daržo gėrybių. Praėjusį antradienį „Draugo“ redakcijoje apsilankė šakietė Serena Pečiūnaitienė. Nuotr. S. Pečiūnaitienės sode užaugintas garbanotas pomidoras sveria 850 gr., jo ilgis – 47,5 cm. Moteris, ką tik iš savo sodo nuskynusi pomidorą, atkeliavo tiesiai pas mus, kad su jumis, „Draugo“ skaitytojai, pasidžiaugtų neįprasto grožio ir dydžio pomidoru. S. Pečiūnaitienės sode užaugintas garbanotas pomidoras sveria 850 gr., jo ilgis – 47,5 cm. Moteris pasakojo, kad dar pernai ji iš savo draugų gavo pomidorą, kuris, perpjovus jį pusiau, priminė gėlytę. Anot S. Pečiūnaitienės, toks pomidoras – puikus patiekalų papuošalas. Pernai ji nusprendė išsidžiovinti šio pomidoro sėklų, kurias šiemet ir pasėjo. Šioje nuotraukoje ir matote, iš minėtos sėklos išaugusį įspūdingąjį pomidorą. Pasidžiaugusi neįprasto grožio pomidoru, S. Pečiūnaitienė jį skaniai suvalgys. „Draugo“ inf.
Pasidalink naujiena su draugais
3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved." |
| Taip pat skaitykite | |
Paieška
Klausimas
Archyvas
Klausimas - atsakymas
Jie kalba...
Dar skaitykite:
Numerio nuotraukos
Skelbimai
-

founders federal credit union
( / Nekilnojamas turtas (perka/parduoda))
Ketvirtadienis, 09 Vasaris 2012
Orai Šakiuose
Paskutinės naujienos
Rekomenduojame
Puslapis geriau žiūrisi per naršyklę Mozilla Firefox. Rekomenduojame nemokamai ją parsisiųsti.
Reklama
UAB "Daugtaškis" 2008-2010 Visos teisės saugomos




Rugpjūtis – tai mėnuo, kuris dovanoja įvairiausių sodo ir daržo gėrybių. Praėjusį antradienį „Draugo“ redakcijoje apsilankė šakietė Serena Pečiūnaitienė.






















