baneris leidinys

sintautai estijaSintautų pagrindinėje mokykloje nuolat ieškoma inovatyvių mokymosi formų ir metodų. Sintautiečiai domisi švietimo naujovėmis ne tik Lietuvoje, bet žvalgomasi ir užsienyje.

Nuotr. Sintautų pagrindinės mokyklos mokiniai lankėsi Tartu (Estija) mieste esančiame AHHAA mokslo centre.

Prieš dvejus metus šios mokyklos mokiniai lankėsi Varšuvos Koperniko mokslo centre, o praėjusį penktadienį išvyko į Estiją, kur Tartu mieste aplankė AHHAA mokslo centrą. Nuo 2011 metų veikiantis centras yra didžiausias Baltijos šalyse.
 
Čia mokiniai galėjo betarpiškai susipažinti su mokslo pasauliu, išbandė veidrodžių labirintą, Miunhauzeno bokštą, pasivažinėjo dviračiu ant lyno, pakabinto kelių metrų aukštyje. Tai visiškai saugu ir leidžia suvokti, ką jaučia cirko akrobatai. Mokslo muziejaus pasididžiavimas – vienintelis Europoje sferinis planetariumas, kurio projektorius „Megastar-IIA“ (autorius Takayuki Ohiro, Japonija ) įtrauktas į Gineso rekordų sąrašą.

Sintautiečiai pamatė net mažiausias Paukščių Tako žvaigždes. Po apsilankymo muziejuje keliavo į Tartu senamiestį, o kitą dieną skyrė Talino, Estijos sostinės, pažinimui.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos