baneris leidinys

prokurorai dviraciai
Nuotr. Per savaitgalį prokurorai Linas Frančiakas (kairėje) ir Audrius Ažukas numynė daugiau nei 500 km.


506 kilometrai – tiek per savaitgalį dviračiais įveikė Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūros Šakių prokurorai Audrius Ažukas ir Linas Frančiakas.
 
Kaip informuoja Lietuvos respublikos prokuratūra, į keliones pasikinkę dviračius prokurorai leidžiasi kasmet. Šiemet jie pasirinko maršrutą, vedantį į Aukštaitiją. Orai keliautojų nelepino, teko minti ir per kaitrą, ir per lietų, tada prokurorai suprato, kad neperšlampamos striukės – tai tik skambus šūkis. Neapsieita ir be nuotykių – prieš Jonavą vienas keliautojų užvažiavo ant akmens ir sulankstė dviračio ratą. Laimei, į pagalbą atskubėjo Jonavos prokurorė, kuriai dviratininkai jaučiasi dėkingi, ir kelionė tęsėsi toliau.

Įveikę maršrutą Šakiai–Kaunas–Jonava–Ukmergė–Molėtai–Ignalina ir numynę 240 km., miestelį šiaurės rytų Lietuvoje dviratininkai pasiekė vėlų vakarą, o kitą rytą išmynė atgal. Maršrutą keliaujant namų link vyrai prailgino, tad mindami pedalus prokurorai spėjo pasigrožėti ir Nemuno apylinkėmis.

Per savaitgalį įveikę virš pusės tūkstančio kilometrų, ištvermingieji prokurorai visiems dviratininkams rekomenduoja maršrutą Molėtai–Ignalina per Labanoro girią.

„Nepaprastas gamtos grožis“, – sako jie.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos