baneris leidinys

vejas kaune
Sušvelnėjus karantinui, atšilus orams atsidarė ir dviračių sezonas. Kelios dešimtys sporto ir laisvalaikio klubo „Vėjas“ entuziastų birželio 14 d. įveikė 70 kilometrų žygį.

Dviračių žygis truko visą dieną, nes, kaip teigia klubo „Vėjas“ prezidentas Mindaugas Balčiūnas, „mes nelenktyniaujame“. Tiesa, jį labai nustebino didelis dalyvių aktyvumas – teko papildomai organizuoti žmonių perkėlimą keltu Kulautuvoje (dėl galimybės persikelti ribotam skaičiui žmonių teko keltis net keturis kartus).
 
Dviračių žygio kelionės maršrutas – Zapyškis, Kulautuva, Kaunas, tuomet grįžta per Kačerginę, Zapyškį, Panemunę. Aplankytas Kauno senamiestis, naujos Kauno aikštės, kuriose dviratininkai atkreipė dėmesį į patobulintą ir jiems pritaikytą infrastruktūrą.

„Apžiūrėti Kauną sekmadienį yra geriausia, nes tiek žmonių, tiek eismo yra mažiau, todėl galėjome labai smagiai pabūti, įkvėpti, pasidžiaugti tuo, ką jie turi“, – sako pašnekovas, pabrėždamas, kad bene visą kelionę važiavo dviračių takais.

M. Balčiūnas džiaugiasi matydamas dviračių žygių pasiilgusių žmonių veidus, tačiau, jo nuomone, žmonės pasiilgę ne vien sportinių veiklų, bet ir bendravimo, bendro suėjimo, tad nuotaikos žygio metu buvo fantastiškos.

Jį džiugino, kad atsiranda vis daugiau norinčių prisijungti prie „Vėjo“ komandos. Šiuo metu narių skaičius artėja prie 40. Dėl didelio žmonių susidomėjimo dviračių sportu vasara jau suplanuota. M. Balčiūnas dalinasi, kad klubo „Vėjas“ nariai yra gavę pakvietimą iš Kazlų Rūdos turizmo centro, kuris paskutinį šio birželio savaitgalį rengs trasos atidarymą. Taip pat dviračių entuziastai planuoja daryti dviejų dienų žygius, tradiciškai vykti į pajūrį, organizuoti rajoninius, visuomeninius, neilgus žygius kartu su Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru.

Pašnekovas prasitaria, kad nors ir kai kurie žmonės baiminasi antrosios COVID-19 bangos, tačiau „baimėje ne gyvenimas“ ir jei viskas bus gerai, liepos pradžioje planuoja žygį į Lenkiją, kuriame pirmą dieną važiuos dviračiais, o kitą plauks baidarėmis.

Deimantė Bakaitytė

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos