baneris leidinys

miescionaitiene3Spalio 7 - 8 dienomis Seinuose vyko pirmoji tarptautinė turizmo mugė „EXPO SEJNY“, kurioje dalyvavo ir Šakių krašto atstovai – Šešupės euroregiono turizmo informacijos centras.

Nuotr. Šakių TIC direktorė A.Mieščionaitienė mugės dalyvius supažindino su  turizmo galimybėmis mūsų rajone.

Pasak Šakių turizmo informacijos centro direktorės Audronės Mieščionaitienės, mugės rengėjų – draugijos „Seinų žemė“ pastangomis šiam renginiui buvo gauta tikslinė dotacija, todėl mugėje jie galėjo dalyvauti nemokamai kartu su dar 125 parodos dalyviais iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos Federacijos Kaliningrado srities.

Mugės metu Šešupės euroregiono turizmo informacijos centras išplatino maždaug 1 tūkst. leidinių apie Šakių kraštą ir jo lankytinas vietas. A.Mieščionaitienė teigė, kad visus,  besidominčius turizmo galimybėmis mūsų rajone, supažindino apgyvendinimo ir maitinimo galimybėmis, papasakojo, kokias pramogas ir kur galima rasti, kaip aktyviai ar mėgaujantis ramybe praleisti laiką.  

Tarptautinėje turizmo mugėje šakiečiai užmezgė naujus ryšius su Lenkijos išvykstamojo turizmo organizatoriais, susipažino su keletu Suvalkų krašte lietuvių kalba ekskursijas vedančiais gidais, su kuriais ir ateityje tikisi palaikyti dalykinius ryšius, keistis ekskursijų grupėmis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
79

Reklama


188x376-lock

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos