baneris leidinys

Kovo 29 – balandžio 2 dienomis Griškabūdžio gimnazijos moksleiviai ir mokytojai neapsakomų įspūdžių ir neišdildomų prisiminimų parsivežė iš kelionės po Lenkiją, Slovakiją bei Vengriją. Į tradicinę pavasario išvyką, kuri šį kartą siekė Karpatų kalnus, kaip įprastai, juos lydėjo geografijos mokytoja, nepamainoma šių kelionių vadovė Marija Senkienė.

Pasak jos, jau daugiau kaip dešimtį metų su turizmo bendrove „Kelionių laikas“ bendradarbiaujanti Griškabūdžio gimnazija kiekvienų pavasario atostogų metu pakelia  sparnus pasidairyti po vis kitas Europos šalis, galinčias pasigirti savo kalnais. „Uždusčiau, jei niekur neišvažiuočiau, - tvirtino M.Senkienė. – Galiu nepavargdama keliauti. Matyt, praeitame gyvenime buvau kokia nors keliauninkė.“

Nors šįkart jau antri metai iš eilės Griškabūdžio gimnazijos bendruomenė vyko į kelionę po tas pačias šalis kaip ir praėjusiais metais, tačiau net ir antrą kartą pamatyti nuostabūs vaizdai paliko gilius įspūdžius. Tai galimybė pasigrožėti senąja Lenkijos karalių sostine Krokuva ir įspūdinga jau 700 metų 63 – 135 metrų gylyje veikiančia druskų kasykla. Griškabūdiečiams nepaprastai patiko didingi Slovakijos Karpatų kalnai, senoji Vengrijos sostinė Vyšehrada ir nuo jos pilies atsiverianti nuostabi Dunojaus upės krantų panorama. O kur dar pasivaikščiojimai Sentendrės senamiesčio gatvelėmis, vakarinis pasiplaukiojimas Dunojaus upe ir naktinis Budapeštas ar maudynės Sečesi terminiuose baseinuose.

Beje, visa tai jau tik prisiminimuose. Penkios kelionės dienos prabėgo kaip viena akimirka. Belieka laukti kitų kelionių su naujais įspūdžiais ir naujais prisiminimais.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos