baneris leidinys

Praėjusį savaitgalį Zyplių dvare vyko Lukšių kultūros centro organizuojama mėgėjų teatrų šventė „Teatras mus vienija“. Šiemet dalyvavo du teatrai – iš Pilviškių (Vilkaviškio r.) ir Lekėčių.

Šventė Zyplių dvare vyko jau ketvirtą kartą. Kaip pasakojo šventės organizatoriai, 2015 m. Lukšiuose buvo suburtas Lukšių mėgėjų teatro kolektyvas, kuriam vadovavo lukšietė Birutė Dovydaitienė.
elektronika
Nuotr. Sintautų pagrindinės mokyklos mokiniai aktyviai įsitraukė į projektą „Mes rūšiuojam“ ir noriai rinko elektroninės įrangos atliekas.

Praėjusį penktadienį Sintautų pagrindinės mokyklos bendruomenė paminėjo Tarptautinę elektronikos atliekų dieną. Jau šeštus metus iš eilės ji aktyviai dalyvauja projekte „Mes rūšiuojam“, kurio siekis – atkreipti dėmesį į aplinkos apsaugos problemas, efektyviai organizuoti elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamųjų baterijų atliekų rinkimą.
arbatinukas
Nuotr. Koidelių giminės vestuvinio servizo arbatinis užims garbingą vietą Koidelio giminės kambaryje – bibliotekoje.


Spalio 14 d. įvyko tarsi stebuklas – į Gelgaudiškio dvarą buvo sugrąžintas restauruotas arbatinis iš Koidelių vestuvinio servizo. Šį neįkainojamą turtą atvežė LRT laidos „Daiktų istorijos“ kūrybinė grupė, tądien čia kūrusi siužetą apie dvarą.
bakaite pavaduotoja
Nuotr. Aistė Bakaitė laimėjo konkursą Šakių kultūros centro direktoriaus pavaduotojos pareigoms užimti, o šiandien atsisveikina su Sintautų kultūros centro direktorės pareigomis.

Šiandien, tai yra spalio 19 d., Sintautų kultūros centro direktorė Aistė Bakaitė atsisveikina su direktorės pareigomis. Laimėjusi konkursą, ji eis Šakių kultūros centro direktoriaus pavaduotojos pareigas. Tiesa, pavaduotoja ji bus tik nuo lapkričio.
motociklai
Nuotr. Smalsuolių dėmesį ne mažiau traukė senoviniai motociklai, kuriuos daugelis vyresnio amžiaus žmonių dar gerai prisimena ar netgi patys turi.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Praėjusį šeštadienį kriūkiečiai galėjo pamatyti ir nusifotografuoti prie senovinių automobilių ir motociklų. Retai gatvėse matomų automobilių kolona į Kriūkus užsuko iš čia kilusio Vytauto Norkevičiaus, kuris...

(Daugiau paskaityti galite spalio 19 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
gruzija menas
Nuotr. Tarptautinio plenero dalyvius Sakartvele ypač sužavėjo senoviniai vienuolynai.


Rugsėjo pabaigoje, spalio pradžioje šeši menininkai iš Lietuvos dalyvavo tarptautiniame dailininkų ir meno mylėtojų plenere Gruzijoje (Sakartvele). Penki menininkai iš mūsų rajono per aštuonias kelionės dienas ne tik kūrė darbus, surengė jų parodą, bet ir susipažino su šalies istorija, aplankė daug gražių Sakartvelo vietų.
tamulaicio premija
Nuotr. Vytauto Tamulaičio premijos laureatais tapo (iš kairės) Aidas Jurašius, Neringa Dangvydė ir Gediminas Kaltenis.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Rugsėjo 12 d. į Kriūkuose įsikūrusį Vytauto Tamulaičio Vabalų kalnelį sugužėjo žymūs Lietuvos rašytojai, Kriūkų bendruomenė. Čia atsirado nauja – kirmėliuko skulptūra. Vėliau Šakių kultūros centre „Jaunystė“ vyko kraštiečio V. Tamulaičio jubiliejaus paminėjimas bei premijos įteikimo iškilmės.
savivaldos diena
Nuotr. Savivaldybės administracijos darbuotojai savo vadovų apdovanoti padėkos raštais už gerą ir ilgametį darbą. Nuotraukoje padėką atsiima Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus projektų koordinatorė Kristina Juodvalkienė.

Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Jau tampa gražia tradicija kasmet minėti Vietos savivaldos dieną. Paminėti savo profesinės šventės praėjusį trečiadienį į renovuotą Šakių kultūros centrą rinkosi rajono savivaldybės administracijos darbuotojai, vadovai, seniūnai, seniūnaičiai, bendruomenių atstovai.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos