baneris leidinys

projektas bibliotekaRugpjūčio 27 d. grupė Šakių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojų vyko aplankyti Vilniaus rajono pedagoginės psichologinės tarnybos (PPT), esančios Nemenčinėje.
 
Nuotr. Šakių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojos svečiavosi Vilniaus rajono pedagoginėje psichologinėje tarnyboje.
 
Kelionės tikslas – susipažinti su psichologinės būklės (BFB, angl. – Biofeedback) programine įranga, išbandyti tai, kuo jau netrukus galės naudotis Šakių rajono bendruomenė tam skirtame kabinete. Vilniaus PPT direktorius Roman Juchnevič supažindino su BFB programine įranga. (BFB diagnostika leidžia užfiksuoti fiziologinius pokyčius, kurie gali būti iškalbingesni už daugelį psichologinių testų. Nuolat patiriamas stresas, nerimas, depresija, baimė ar panika – šios ir kitos bėdos kamuoja ne tik suaugusiuosius, bet ir vaikus).

Rugsėjo 14-17 d. bibliotekoje bus mokomi projekto „Šiuolaikinės technologijos – bendruomenės sveikatai“ vykdytojai, o spalio 4 d. prasidės bendruomenės tikslinių grupių užsiėmimai su BFB technologijomis, kuriuose dalyvaus ir Šakių pedagoginės psichologinės tarnybos specialistai.

Bibliotekos darbuotojai tikisi, kad šis projektas padės žmonėms pamatuoti savo fiziologines vertes ir jas suvaldyti bei išmokti atsipalaiduoti esant didžiulei įtampai ar stresui.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos