baneris leidinys

piligrimiu keliaiLietuvos piligrimų bendrija išleido keliautojams labai aktualų žemėlapių rinkinį „Piligrimų keliai Lietuvoje“. Šiame žemėlapių rinkinyje pristatomi septyni piligrimų keliai skirtinguose Lietuvos regionuose. Iš leidinyje pristatomų ir aprašytų septynių piligrimams skirtų maršrutų vienas – Sintautai – Kryžių šventovė (per Keturnaujieną, Alksnėnus, Marijampolę, Simną).
 
Leidinyje aprašomos šventosios piligrimų kelių vietos, tačiau žemėlapiuose pažymėti ir kiti svarbūs gamtos ir kultūros paveldo objektai, muziejai, kitos galinčios būti įdomios keliautojams vietos. Piligrimų kelyje svarbios ir nakvynės vietos, maitinimosi įstaigos. Jas taip pat siekta parodyti žemėlapiuose, pasiūlyti vietas nakvynei.

Leidinio pristatyme jo autorius ir sudarytojas dr. Darius Liutikas pasidžiaugė, kad tai pirmoji knyga, skirta piligrimams, kurioje ne tik aprašomos šventos vietos, bet žemėlapiuose pateikiami konkretūs piligrimams skirti maršrutai, skirti trijų–šešių dienų kelionėms po Lietuvą.

Knygos leidėjai tikisi, kad šis piligrimų kelių žemėlapių rinkinys paskatins ne tik keliones, bet ir piligrimus, ir turistus aptarnaujančio paslaugų sektoriaus ir infrastruktūros plėtrą regionuose. Šiuo metu pėsčiomis keliaujantiems piligrimams labiausiai ir trūksta nakvynės bei maitinimosi vietų. Pristatymo metu diskutuota apie galimybes nuorodomis ir ženklais pažymėti piligrimų kelius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos