akcija2024 568px

skaitytojaiRita PLAUŠINAITYTĖ - ŠERKŠNIENĖ  
 
Praėjusį antradienį Šakių viešojoje bibliotekoje rinkosi uoliausi praėjusios vasaros jaunieji knygų skaitytojai. Renginyje „Prisiminkime vasarą su knyga“ bibliotekos lankytojai dalijosi mintimis apie labiausiai patikusias ir didžiausią įspūdį palikusias knygas, buvo apdovanoti aktyviausi skaitytojai.
 
Nuotr. Šakių bibliotekoje apdovanota 13 uoliausių knygų skaitytojų, kurie praėjusią vasarą perskaitė daugiausia knygų ir periodinių leidinių.
 
Vesti šį renginį į pagalbą bibliotekininkėms atskubėjo visą vasarą vaikų literatūros skyriuje savanoriavusios trys merginos: Goda ir Gabija Endzelytės bei Kamilė Povilaitytė. Gerą nuotaiką bibliotekoje kūrė ne tik saldūs prizai už teisingus atsakymus į viktorinos klausimus, vaikų klegesys , bet ir linksmuolis triušis.

Šio renginio svarbiausia dalis –  geriausių knygų skaitytojų apdovanojimas. Apdovanoti buvo net 13 uoliausių bibliotekos skaitytojų. Jauniausia  aktyvia knygų skaitytoja buvo išrinkta Dovilė Lionaitė, kuri šią vasarą perskaitė net 15 knygų. Kaip sakė Dovilės mama, džiugu, kad 6 m. mergaitė skaito knygeles jau pati. Viena aktyviausių vaikų literatūros skyriaus lankytojų ir knygų bei žurnalų ir laikraščių skaitytojų buvo išrinkta Lina Masiulytė, kuri perskaitė 63 leidinius, iš kurių 17 sudaro žurnalai ir laikraščiai. Tarp antros klasės moksleivių iš Šakių „Varpo“ mokyklos uoliausiais skaitytojais buvo išrinkti šie mokiniai: Austėja Verpečinskaitė (31 knyga), Ieva Martinaitytė (26 knygos), Rimtautė Vaičiūnaitė (29 knygos), Danielius Venskūnas (13 knygų). Iš trečios klasės šios mokyklos moksleivių uoliausiai knygas vasarą skaitė Dominykas Palubinskas –  22 knygos, ir Austėja Grigaitytė – 19 knygų. 32 knygas šią vasarą perskaitė ketvirtokė Atėnė Kalesinskaitė, o uoliausia skaitytoja tarp penktos klasės mokinių tapo Gražina Guzevičiūtė, kuri perskaitė 18 knygų. Iš vyresniųjų klasių mokinių vasarą aktyviausiai skaitė bibliotekos savanorė aštuntokė Goda Endzelytė, kuri perskaitė net 29 knygas. Tarp uoliausių Šakių „Žiburio“ gimnazijos skaitytojų yra ir dar dvi bibliotekos savanorės – Gabija Endzelytė (26 knygos) ir Kamilė Povilaitytė (net 40 knygų). Visiems uoliausiems skaitytojams bibliotekininkės įteikė po dovanėlę – naujausius vaikų literatūros leidinius, knygeles. Už aktyvų dalyvavimą bibliotekos renginiuose, jų vedimą, savanorystę ir kitus naudingus darbus, kuriuos šią vasarą nuveikė trys bibliotekos savanorės – Gabija, Goda ir Kamilė – merginos buvo apdovanotos „Šakių bibliotekos“ darbuotojų padėkos raštais. Pasidalinę apdovanojimais ir įspūdžiais apie vaikų literatūros pasaulį, jaunieji bibliotekos lankytojai pasinėrė į šėliones kartu su triušiu linksmuoliu, kuris vaikams buvo parengęs ne vieną užduotį ir smagų žaidimą. Renginį organizavusios Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos tikisi, kad tokios šventės neliks nepastebėtos ir kitų bendraamžių, kuriuos, tikėtina, paskatins ateityje kuo daugiau laiko praleisti su knyga ir dalyvauti įvairiuose vaikams skirtuose bibliotekos renginiuose.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos