baneris leidinys

Priklausymas kokiam nors būriui ar susivienijimui visada siejasi su lyderystės raiška. Ne išimtis ir Bendruomenių centrų asociacija (BCA). Jie – būrys. O būrys turi savo lyderius, žengiančius priekyje, turi ir tuos, kurių žingsnis gal ir nėra toks veržlus, bet savo veržlumu juos užkrečia ir skatina priekyje einantys asmenys.
 
Gyvenime tai įvardijama pasidalijimo patyrimu ar pavyzdžio mokykla. Tai, be abejo, yra pats geriausias mokymo ir mokymosi būdas: daryk kaip aš, daryk geriau už mane. Todėl Šakių BCA kviečia visus bendruomenių žmones dalyvauti pasiūlymuose dėl nominacijų skyrimo ir teikimo labiausiai pasižymėjusioms bendruomenėms ar atskiriems jų nariams pagal atskiras veiklos sritis. Jūsų pasiūlymai bus ypač laukiami. Kiekviena bendruomenė pirmiausiai tepagalvoja apie savo visos bendruomenės ar atskirų jos narių įvertinimą ir apie tuos, kuriuos laiko lyderiais viso rajono mastu.

Numatyta 10 nominacijų: bendruomenės renginys, bendruomenės iniciatyva, bendruomenės partneris, bendruomenės lyderis, aktyviausia bendruomenė, draugiškiausia bendruomenė, bendruomenės savanoris, bendruomenė – verslo lyderė, bendruomenė – etnopaveldo saugotoja ir puoselėtoja, bendruomenė – jaunimo veiklų starteris.

Pagal kiekvieną iš jų galima pateikti po vieną kandidatą. Būtų šaunu, jei kandidatus į nominantus siūlytų kiekvieno bendruomenės centro aktyvo susirinkimas. Veikliausiųjų nominavimas bus artėjančių Bendruomenių metų (2016) pagerbimo ženklas.  

 Pasiūlymus teikite elektronine forma ar telefonu  iki š.m. lapkričio mėn.10 d. adresu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; mob.tel. 861284491.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

StiprusKartu1
 

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos