baneris leidinys

Praėjusią savaitę šalyje devintą kartą organizuojamo Konstitucijos egzamino antrame ture dalyvavo aštuoni rajono moksleiviai. Iš jų šešių moksleivių egzamino darbai išsiųsti į Vilnių, kur speciali komisija įvertins kiekvieno dalyvio žinias.
 
Rugsėjo pabaigoje vykusiame Konstitucijos egzamino pirmajame ture dalyvavo 282 rajono moksleiviai. Tie, kurių egzamino darbai surinko 25 ir daugiau balų, turėjo teisę patekti į antrąjį etapą. Šią kartelę įveikė aštuoni moksleiviai: keturi iš Lukšių Vinco Grybo gimnazijos, du „Žiburio“ gimnazistai ir po vieną iš Griškabūdžio gimnazijos, Šakių „Varpo“ mokyklos.  

Spalio 13 d. vykusio antrojo turo metu savose mokyklose egzaminą laikė aštuoni moksleiviai. Šešių moksleivių, surinkusiųjų 15 ir daugiau balų, darbai išsiųsti į Vilnių, kur speciali komisija įvertins jų žinias. Šią kartelę įveikė du Lukšių Vinco Grybo gimnazijos moksleiviai, du Šakių „Žiburio“ gimnazijos atstovai ir po vieną kandidatą iš Griškabūdžio gimnazijos ir Šakių „Varpo“ mokyklos. Šiuo metu laukiama atsakymo, kas iš moksleivių dalyvaus trečiame ture.

Nugalėtojus spalio 26 dieną Prezidentūroje vyksiančios apdovanojimų šventės metu pasveikins ir apdovanos prezidentė Dalia Grybauskaitė bei teisingumo ministras Juozas Bernatonis.
 
„Draugo“ inf.  

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

StiprusKartu1
 

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos