baneris leidinys

drazdauskiene edukacijaSpalio 22 dienos popietę Zyplių dvare vyko edukacija, kurioje buvo galima pasimokytiti kanzashi technikos subtilybių ir pasitikrinti kantrybę bei rankų kruopštumą.
 
Nuotr. Irenos Drazdauskienės (antra iš kairės) edukacija domėjosi vien moterys.
 
„Naudojant šią techniką galima padaryti daug gražių dalykų. Niekas manęs nemokė, kaip daryti. Visko išmokau pati. Tiesiog naršiau internete, ieškojau filmuotos informacijos. Daug medžiagų teko sugadinti, kol pasiekiau rezultatą, kuris mane tenkino “, – sako edukacijos vedėja Irena Drazdauskienė.

Šiam užsiėmimui naudojamas atlasas, bet, kaip sako I. Drazdauskienė, galima naudoti bet kokią medžiagą, skiriasi tik jos apdirbimo būdai. Darbas susideda iš atskirų dalių – „lapelių“. „ Aš dažniausiai naudoju atlasą, kurį iš pradžių reikia susikarpyti kvadrato formos gabalėliais. Tada kiekvieną medžiagos gabalėlį reikia apdeginti, kad neirtų. Na, o toliau jau vyksta kūrybinis procesas“, – technikos subtilybėmis dalijosi I. Drazdauskienė.

Edukacijoje dalyvavusios moterys pajuto, jog darbas reikalauja itin didelio kruopštumo, nes visi lapeliai turi būti vienodi. Kiekvienas perlenkimas svarbus tolimesnei eigai. Užsiėmime gamintą angelą sudarė tik septynios atskiros dalys ir iš pradžių atrodė, kad nebus labai sudėtinga, tačiau darbas pareikalavo ne vieno gilaus atodūsio dėl netikslaus perlenkimo ar nudegusių pirštų.

„Tai kalėdinė dekoracija, kuria galima papuošti eglutę“, – apie pagamintą angeliuką sakė moteris.

Zyplių dvare tą pačią dieną buvo pristatyta I. Drazdauskienės rankdarbių paroda, kurią sudarė šiuo stiliumi gaminti taurių papuošimai, plaukų segtukai,  įvairios sagės ir kitos grožybės.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos