akcija2024 568px

armonikieriaiSpalio 24 d. Gelgaudiškio kultūros centre vyko jau tradiciniu tapęs penkioliktasis respublikinis armonikierių susibūrimas „Gelgaudiškio armonika 2015“.
 
Nuotr. „Gelgaudiškio armonikoje“ varžėsi armonikieriai iš visos Lietuvos, o čempionato nugalėtojams buvo išdalintos premijos bei mero ir vicemero įsteigti prizai.
 
Šiųmetinė armonikierių čempionato tema – valsai. Į renginį susirinko pilna salė žiūrovų, tačiau ir dalyvių buvo gausus būrys. Komisijos pirmininkas Arūnas Lunys bei komisijos nariai Edgaras Pilypaitis, Juozas Bertašius ir Česlovas Kriščiūnas nusprendė, jog Algimantas Mieliauskas iš Molėtų r. verčiausias tapti tradicinio grojimo armonika čempionu, armonikierius kūrybingiausiai pristatė savo regiono armonikavimo tradicijas bei savitumą, jam įteikta 100 eurų premija.

Taip pat čempionate išrinkti penki išskirtiniais muzikavimo ypatumais pasižymėję armonikieriai: Dainius Maslauskas (Raseiniai), Vidmantas Paleckis (Kaunas), Vytas Rimkus (Vilnius), Kęstutis Kuzmickas (Molėtai), Domantas Macelis (Kaunas). Jiems buvo skirtos 40 eurų premijos.

Nusprendus, jog apdovanoti reikia dar daugiau armonikierių, buvo įsteigtas rajono mero J.Bertašiaus prizas, kurį pelnė gelgaudiškietis Pijus Damušis. Balsavimu žiūrovai nusprendė, jog vicemero E. Pilypaičio įsteigto prizo nusipelnė Rapolas Garnys iš Kauno.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos