baneris leidinys

balciunaiteLapkričio 27 d. Šakių viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta pirmoji Vilniaus dailės akademijos 2 kurso grafinio dizaino studijų programos studentės Ugnės Balčiūnaitės darbų paroda „AP/ PA/ PER ŽIŪRA“.

Nuotr. Pirmosios personalinės parodos proga Ugnę Balčiūnaitę (antra iš dešinės) sveikino seserys ir broliai.

Ugnė Balčiūnaitė gimė ir mokėsi Šakiuose, todėl gražu ir simboliška, kad pirmąją parodą jaunoji kūrėja nusprendė surengti būtent gimtajame mieste. U. Balčiūnaitė savo parodą lankytojams pristato per tris esminius žodžius: „Apžiūra“, „Pažiūra“, „Peržiūra“. Kaip pati autorė teigia: „Ši paroda lankytojams yra tarsi apžiūra to, ką sukūriau studijų metu. Eksponuojamuose darbuose atsiskleidžia mano pažiūros į dizainą, meną ir pan. Viską apibendrinus, ši paroda yra tiesiog dar viena mano darbų peržiūra – atsiskaitymas visuomenei už tai, ką padariau per praėjusius metus – skirtingų darbų ir projektų mišinys, kuriame nėra prasmės ieškoti bendros temos.“
 
Bibliotekos „Žiemos sodo galerijoje“ iki gruodžio 10 d. apsigyvenę plakatai, abstrakcijos, tapybiniai natiurmortai ir jos kurtas kalendorius išsiskiria novatoriškumu, naujų idėjų vėjais. Autorė savo darbais atskleidžia kitokį pasaulio matymą, nenuslysta paviršium, pasitelkia aštrią ironiją, gvildena aktualias temas. Išradingas ir netikėtas tipografinio plakato „Raidės mieste“ motyvas tarsi kviečia parodos lankytoją į žaidimą, ar pastebės parodos lankytojas iš vamzdžių, gatvių linijų, tiltų karkasų išnyrančias raides. Jaunosios menininkės paroda lavina ne tik matymą, bet ir mąstymą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos