baneris leidinys

sakijaLapkričio 28 d. Šakių kultūros centro folkloro ansamblis „Šakija“ dalyvavo Šilutėje vykusiose Lietuvos etnografinių regionų  varžytuvėse „Prieteliau, atverk skarbinyčią savą“.

Nuotr. „Šakijos“ kolektyvas etnografinių regionų varžytuvėse „Prieteliau, atverk skarbinyčią savą“ pelnė pagrindinį prizą.

Visos regionų komandos – folkloro ansambliai rodė savo išmonę ir regionų skirtumų ypatumus, todėl komisija turėjo darbo skirdama nominacijas. Susumavus galutinius rezultatus nominacija „Puikiausios gaspadinės ir gaspadoriai“ atiteko zanavykams.  Kitaip ir būti negalėjo, nes „Sausgarė“ ir „Pakulinė košė“, skilandis ir „Lušnapančiai“, gira ir puikus naminis sūris bei duona sužavėjo visus susirinkusius, nes paveldo patiekalus ragavo ne tik komisija.
 
Pagrindinis varžytuvių „Prieteliau, atverk skarbinyčią savą“ prizas ir nugalėtojų diplomas atiteko Šakių kultūros centro folkloro ansamblio „Šakija“ komandai.

Kaip pasakojo ansamblio vadovė Virginija Snudaitienė, kolektyvas džiaugiasi galėdamas atstovauti Suvalkijos (Sūduvos) regionui ir pristatyti savo krašto etninės kultūros vertybes.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos