baneris leidinys

socialines bitinasNors Šakių socialinių paslaugų centro darbuotojai turi tiek darbų – tik spėk suktis, tačiau reikia nors trumpam atsipūsti. Penktadienis šiame centre buvo itin šventiškas – vyko kasmetinė padėkos popietė.

Nuotr. Vilma Bielskienė pasveikino Socialinių paslaugų centro globėju tapusį Vytautą Bitiną.

Socialinių paslaugų centro direktorė Vilma Bielskienė, kaip ir kasmet, apdalijo savo darbuotojus nuoširdžiausiais žodžiais, dovanomis, dėkojo už ryžtą bei kantrybę, dirbant tiek daug jėgų reikalaujantį darbą.

Renginyje dalyvavęs Seimo narys Mindaugas Bastys darbuotojams taip pat dėkojo už atliekamą darbą. „Ar viską padaro valstybė? Be abejo, mes suprantame, kad ne viską, bet žingsnis po žingsnio yra žengiama sąlygų gerėjimo link. Reikia tikėtis, kad joms gerėjant bus galima sudaryti galimybes tiek jums, dirbantiems tokį sunkų darbą, tiek žmonėms, kuriems reikalingos tokios paslaugos, gyventi geriau.“
 
Tiek M. Bastys, tiek rajono meras Juozas Bertašius atvyko ne tuščiomis. V. Bielskienė prasitarė, jog jiems pasiteiravus, ko šiuo metu labiausiai reikia Socialinių paslaugų centrui, direktorė atsakė, kad labai praverstų nauji spausdintuvai, tad šį norą J. Bertašius bei M. Bastys ir išpildė.

Tęsdama sveikinimus, V. Bielskienė simbolinį angelą įteikė ilgamečiam rajono savivaldybės tarybos nariui, buvusiam Plokščių žemės ūkio bendrovės savininkui Vytautui Bitinui, kuris, pasak direktorės, tapo Socialinių paslaugų centro globėju. Prieš kelerius metus Socialinių paslaugų centre būta nemalonios situacijos, kai prasidėjo nesutarimai tarp tuometinės administracijos darbuotojų, buvusio administratoriaus Dariaus Mikelionio ir V. Bielskienės. Tuo metu V. Bitinas buvo vienas iš žmonių, kurie palaikė centro direktorę.

„Dėkoju jums už pasitikėjimą, tikėjimą ir gilų matymą. Tegul šios savybės niekad neišnyksta. Jūsų dėmesys – didžiulė dovana mums. Gerbiamas V. Bitinas sutiko būti Socialinių paslaugų centro globėju. Tai žmogus, kuris, nekreipdamas dėmesio į apkalbas, visada išklausydavo. Žemai lenkiu galvą prieš jį. V. Bitinas niekada nekreipė dėmesio į jokia intrigas, visada išklausė ir patarė“, – įteikdama angelą kalbėjo V. Bielskienė.

Toliau kalbėdama direktorė visiems susirinkusiems atvirai pasakė, jog visai neseniai Socialinių paslaugų centre vėl būta neramumų. Tačiau imtasi reikiamų veiksmų šioms negandoms sustabdyti. „Mes esame vieningi kaip kumštis“, – pabrėžė Socialinių paslaugų centro direktorė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos