baneris leidinys

muziejaus padeka„Laikas nusišypsoti nepažįstamam, padovanoti skambų juoką nuliūdusiam, laikas geriems darbams ir žodžiams, užuojautai ir supratimui, nuoširdžiam pašnekesiui ir padėkai...“ – taip buvo pradėtas Zanavykų muziejaus draugams skirtas vakaras „Ačiū, kad šalia esi“, kurį vedė muziejaus darbuotoja Vaida Zimnickienė.

Nuotr. Zanavykų muziejaus direktorė Rima Vasaitienė (kairėje) padėkojo rėmėjams ir visiems muziejaus draugams.

Kasmet Zanavykų muziejus sulaukia vis didesnio lankytojų susidomėjimo. Juos žavi įvairūs edukaciniai užsiėmimai, kuriuos muziejaus darbuotojai siūlo tiek vyresnio, tiek jaunesnio amžiaus lankytojams.
 
Muziejaus darbuotojai siekia, kad Zanavykų muziejus būtų kur kas daugiau nei istorijos sargas. Darbuotojų vizijoje – tai erdvė, kurioje vyksta mokslinė, edukacinė, kūrybinė ir kultūrinė veikla. Tai glaudų ryšį su visuomene turinti institucija, atvira tiek ekskursantų grupėms, tiek pavieniams lankytojams, tiek šeimoms. Muziejus ne tik supažindina ir informuoja, bet taip pat ir ugdo bei lavina. Tai erdvė tobulėti... Tačiau bet kokia muziejinė veikla neapsieina be rėmėjų, draugų, bičiulių, savanorių, bendruomenių pagalbos.

Tą vakarą ačiū ištarta nei daug nei mažai – 40 kartų. Ačiū ištarta ir gerumo angelai padovanoti tiems, kurių geranoriška parama organizuojamus renginius leidžia padaryti kokybiškesnius, įdomesnius ir dar patrauklesnius muziejaus lankytojams. Zanavykų muziejus dėkingas už paramą edukacinei, etnokultūrinei, muziejinei veiklai, už bendradarbiavimą, už pagalbą įgyvendinant įvairias idėjas, už nuoširdų darbą ir atsidavimą atstatant kryžių Kretkampio kapinėse ir kitus nuoširdžius darbus.

Padėkos renginyje pasveikintas buvo ir dailininkas Mindaugas Pauliukas. Nors oficialaus M. Pauliuko tapybos darbų parodos atidarymo nebuvo, muziejaus darbuotojai džiaugėsi galėdami dailininką pasveikinti ir jam padėkoti už darbus, kurie puošia ir puoš muziejaus sienas dar visą mėnesį.

Zanavykų muziejus – erdvė, kurioje žmogus kiekvieną kartą gali atrasti naują santykį tarp praeities, dabarties ir ateities krašto permainų. Vakaro pabaigoje muziejaus direktorė Rima Vasaitienė dar kartą padėkojo visiems rėmėjams, bičiuliams, visiems tiems, kurie dalijosi savo gerumu.

Viso vakaro metu svečiams koncertavo operos solistas Kasparas Damulis, jam akompanavo Audronė Juozauskaitė. Padėkos šokį dovanojo ir padėkas įteikiant talkino Šakių rajono meno mokyklos choreografijos skyriaus moksleivės (mokytoja Aušra Butkauskaitė-Sederevičienė).

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos