akcija2024 568px

normantaiteSavaitinis žurnalas „Šeimininkė“ ir aktorė Nijolė Narmontaitė šakietes moteris pakvietė į popietę „Apie meilę – rimtai ir linksmai“. Girėnų bendruomenės centro salėje vykusiame renginyje dalyvavo šakietės ir šakiečiai, jau seniai besižavintys aktorės ir rašytojos kūryba.

Nuotr. Aktorė Nijolė Narmontaitė šakiečiams pristatė savo knygas, dalijosi prisiminimais bei dainomis.

Šįkart popietės metu N.Narmontaitė pristatė savo pirmąją didelio populiarumo sulaukusią knygą „Aktoriai, režisieriai ir kasininkės“ bei dar visai neseniai pasirodžiusią antrąją serijos „Ko nematė žiūrovai“ dalį – „Aktoriai, režisieriai ir studentai“. Trumpos inscenizacijos, prisiminimai, muzika ir dainos – visa tai žiūrovams dovanojo charizmatiškoji N. Narmontaitė.
 
Žurnalo „Šeimininkė“ redaktorė Dalia Juškienė pristatė savaitinį leidinį ir ragino šakietes tapti nuolatinėmis žurnalo moterims skaitytojomis. Renginio dalyviai galėjo įsigyti ne tik N. Narmontaitės knygų su autorės autografu, bet ir užsiprenumeruoti „Šeimininkės“ žurnalą, nusipirkti „Šeimininkė knygynėlio“ praktiškų leidinių. Dar prieš renginį „Šeimininkės“ žurnalistė kalbino Šakių moterų veiklos klubo moteris ir domėjosi daugiau nei dešimtmetį vykdoma aktyvia šakiečių moterų veikla.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos