baneris leidinys

kaledu senelisĮ Šakių Kalėdų eglutės įžiebimo šventę savo autobusiuku atvykęs Kalėdų Senelis nusprendė pasilikti ilgesniam laikui.

Nuotr. Kalėdų Senelis važinėja po miestą, sušoka ratelį su vaikais ir aplanko įmonių darbuotojus.

Dar neprašvitus, nuo pusės aštuonių ryto, sėdęs į autobusiuką, iš kurio garsiai skamba nuotaiką keliančios kalėdinės dainos, jis sukinėjasi po Šakius. Pakelia skubančius į darbą ir palydi vakare grįžtančius namo... užsuka į įmones, pradžiugina darželinukus, priverčia nusišypsoti senelius.
 
„Kai sninga – kalėdinė dvasia atsiranda tarsi savaime, o tokiu ūkanotu oru kaip dabar, ją įpūsti reikia pastangų. Štai kodėl Kalėdų Senelis nusprendė ilgiau paviešėti Šakiuose. Visi apsnūdėliai gauna dozę gerų emocijų“, – šypsojosi Kalėdų Senelis, labai panašus į Šakių kultūros centro direktorių Raimondą Januševičių.

Vieną rytą Kalėdų Senelis net išgirdo ačiū už tai, kad pakėlė į darbą skubantį šakietį: „Jei ne jūs – būčiau tikrai pamigęs.“

Kalėdinis autobusiukas pernai aplankė apie 20 įstaigų. Dėkodamas už per metus padarytus gerus darbus Kalėdų Senelis savo dideliame maiše vaikams suranda po saldainį, o įmonėms – kalėdinį pyragą.

Paklausus, kiek kuro autobusiukas išvažinėja iki Kalėdų, Senelis buvo paslaptingas: „Nematerializuokime visko, juk negalima tokio dalyko, kaip Kalėdų dvasia, įvertinti pinigais arba prašyti Kalėdų Senelio pasakyti, kiek kainavo jo dovana.“

Kokią žinią šiemet šakiečiams nori paskleisti Kalėdų Senelis? „Reikia į viską žiūrėti teigiamu rakursu, net liūdni dalykai, pažvelgus į juos linksmai, pasidaro geresni. Jei į viską žvelgsi pasyviai, bus labai liūdna gyventi. Žmonės sakys, bepigu tam Kalėdų Seneliui šnekėti, kai jis visą vasarą tupi Laplandijoje ant pečiaus ir nekvaršina galvos jokiais rūpesčiais. Sunku įtikinti, bet iš tiesų turime gyventi ir džiaugtis, kad gyvename, nematerializuokime to gyvenimo. Visa mūsų įsitikinimuose, širdyje visa tai“, – važiuodamas savo žaviu skambančiu autobusiuku storu balsu dundeno Kalėdų Senelis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos