baneris leidinys

Vasario 3 dieną Zanavykų muziejaus laikinųjų parodų salėje kartu su Lukšių Vinco Grybo gimnazijos trečios klasės moksleiviais atidaryta Aleksandro Ostrovskio dekoratyvinių medinių kaukių paroda ir pristatyta edukacinė programa „Užgavėnių tradicijos ir kaukės“.

Šiuo metu Zanavykų muziejuje veikiančioje parodoje eksponuojamos A. Ostrovskio medinės kaukės iš Marijampolės kraštotyros muziejaus dailės rinkinio. Kaukės stebina kūrybine išmone ir panaudotų medžiagų įvairove: naudotas medžio grybas, pakulos, skarda ir kt.
 
Edukacijos metu trečiokai žiūrėjo filmukus apie Užgavėnių kaukes ir tradicijas. Tokiu būdu jiems priminta, jog vasario 9 d. vyks viena savičiausių ir žaismingiausių tradicinių švenčių Lietuvoje – Užgavėnės.

Daug pamatę ir sužinoję moksleiviai buvo pakviesti nupiešti Užgavėnių kaukes. Čia pat buvo surengta improvizuota paroda ir išrinktas gražiausias trečiokų piešinys. Komisijos nariais tapo muziejaus darbuotojai ir patys vaikai. Nugalėtojui įteiktas Zanavykų muziejaus puodelis, o kitiems – muziejaus skirtukai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos