baneris leidinys

apkabink bibliotekaVasario 29 d. 12 val. prie Šakių viešosios bibliotekos būriavosi ir gerą nuotaiką skleidė bibliotekos draugai, skaitytojai, aktyvūs Šakių bendruomenės piliečiai, rajono bibliotekininkai.

Nuotr. Į renginį „Apkabink biblioteką“ susirinkę šakiečiai susikibo rankomis ir sušuko „Mes mylime biblioteką!“

Į akciją „Apkabink biblioteką“ susirinkę jos dalyviai susikibo rankomis ir garsiai sušuko „Mes mylime biblioteką!“ Renginio organizatorė Lina Eringienė sako, kad nereikėtų renginio pavadinimo suprasti tiesiogiai: „Apkabinti biblioteką reikia ne fiziškai, bet skaitant knygas, joje lankantis, dalyvaujant bibliotekoje organizuojamuose renginiuose.“
 
Seimas nutarė 2016-uosius paskelbti Bibliotekų metais. Sprendimas priimtas atsižvelgiant į mažėjantį knygų perkamumą ir skaitymą Lietuvoje. Tokį sprendimą taip pat lėmė tai, kad bibliotekų atgaivinimas, jų fondų papildymas, knygų aptarimų, jaunųjų rašytojų skatinimo renginių organizavimas ir kt. turi  didžiulę reikšmę visuomenės tobulėjimui. Tad ir šis renginys buvo skirtas Bibliotekų metams paminėti. L. Eringienė sakė, jog nesitikėjo tokio gausaus dalyvių skaičiaus, kita vertus, toks šakiečių aktyvumas bibliotekos darbuotojus itin nudžiugino. Neabejojama, kad akcija bus organizuojama ir kitąmet.

 Akcijos dalyvius taip pat džiugino Vitalijos Venienės paruoštas mažųjų šokis, margaspalviai aitvarėliai, apjuosę bibliotekos pastatą. L. Eringienė visus pakvietė pratęsti šviesaus pasibuvimo kartu su Arvydo Vidžiūno deklamuojamomis eilėmis. Knygų mylėtojai išgirdo nuostabius Marcelijaus Martinaičio, Roberto Daunio, Ilzės Butkutės, Henriko Radausko, Mindaugo Nastaravičiaus, Albino Bernoto, Alfonso Mikutos, Rimvydo Stankevičiaus, Gražinos Tulauskaitės ir kitų autorių kūrinius. Mintinai deklamuojami eilėraščiai nuskaidrino dieną, įkvėpė visus susirinkusius ir toliau skaityti knygas, mylėti lietuvišką žodį, vis iš naujo atrasti poezijos kalbą ir šviesą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos