baneris leidinys

filmavimasNeseniai susikūrusi šakiečių grupė „Abudu“ šiuo metu filmuoja muzikinį vaizdo klipą naujai savo dainai „Tu miegi“.

Nuotr. Grupės „Abudu“ muzikinis vaizdo klipas buvo filmuojamas ir po vandeniu – Šakių baseine.

Tai jau antrasis šakiečių muzikinis vaizdo klipas. Pirmasis buvo sukurtas dainai „Įkvėpimas“ ir dalyvavo LRT konkurse „Klipvid“. Vaikinai patirties turi, tad nusprendė „susukti“ ir antrąjį klipą. Kaip pasakojo vienas iš grupės narių Lukas Keraitis, vieną savaitgalį klipo filmavimas vyko sename laive Vilniuje, o praėjusį savaitgalį filmavo po vandeniu – Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro baseine.
 
Beje, viskas vyksta pačių grupės atlikėjų jėgomis, tačiau klipo kokybė prilygs kino formatui, mat naudojama aparatūra pasiskolinta iš trijų universitetų. L. Keraitis minėjo, jog klipo filmavimo išlaidos minimalios  (kainuoja kelionės ir maistas). Jeigu tektų samdyti profesionalus, tam reikėtų pakloti nemenką sumą.

Luko pasiteiravus, su kokiais sunkumais filmuodama klipą susidūrė grupė, šis atsakė: „Didelių sunkumų nebuvo. Kadangi grupė viską atlieka savo jėgomis, turėjome spėti ir filmuotis, ir visą reikalingą įrangą į vietas susidėlioti.“

Tiesa, klipo mintis žiūrovams nebus patiekta „ant lėkštutės“ – norintys suvokti esmę, turės šiek tiek pasukti galvas ir pažvelgti į klipą giliau.

Muzikinio vaizdo klipas jau iškeliavo montavimui, galutinis jo rezultatas „Abudu“ pasieks iš Vokietijos balandžio gale, ten išvyksta studijuoti klipo režisierius lekėtiškis Laurynas Skeisgiela.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos