akcija2024 568px

Kovo 11–13 dienomis Lenkijoje (Gdanske ir Sopote) vyko V tarptautinis chorų festivalis. Koncertai vyko įvairiose šių miestų bažnyčiose, o kovo 12 d. Gdansko universitete vyko chorų konkursas, kuriame dalyvavo įvairūs chorai iš Lietuvos, Rusijos, Danijos, Estijos, Latvijos, Švedijos, Japonijos, Lenkijos ir kt.

Skirtingose kategorijose Lietuvai atstovavo 2 chorai – Alytaus miesto mišrus kamerinis choras „Varsa“ (vadovas Vidas Simanauskas) bei Sintautų kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Mozaika“ (vadovas Deividas Kerevičius). Pirmą kartą „Mozaika“ dalyvavo konkurse ne kaip vokalinis ansamblis, o kaip choras – kamerinių chorų kategorijoje ir, surinkęs 88.00 balo, papildė savo laimėjimų kolekciją sidabro diplomu.
 
„Mozaika“ konkursui parengė tokius kūrinius: Giovanni Pierluigi da Palestrina „Adoramus te, Christe“, Piotro Jańczako Kyrie, Linos Kairytės „Turėja liepa“ ir Ryčio Mažulio „Canon solus“.

Gegužės mėnesį „Mozaikai“ bus įteiktas geriausių metų mėgėjų meno kolektyvų ir vadovų apdovanojimas „Aukso paukštė“ kaip „Geriausiam vokaliniui ansambliui 2015“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos