baneris leidinys

Generalinė miškų urėdija organizavo konkursą jauniesiems miško bičiuliams – iš natūralių miške, gamtoje esančių medžiagų buvo siūloma sukurti stilizuotus paukščių lizdus. Šakių rajone šis konkursas sudomino Lekėčių ir Kriūkų mokyklų moksleivius.

Šio konkurso idėją – paskatinti jaunuosius miško bičiulius kurti iš samanų, šakų, medžio tošies ir kitų laikui pavaldžių, natūraliai suirstančių medžiagų – pamėtėjo didžiausias šalyje šios meno rūšies autoritetas – floristas Marijus Gvildys. Konkurso tikslas –  atidžiau patyrinėti mišką, įdėmiau pažvelgti į šalia egzistuojantį grožį. Todėl jauniesiems gamtos bičiuliams buvo siūloma susukti kažką panašaus į pempės lizdą iš karklų ar surišti gūžtą iš tošies, sukrauti iš akmenų, išdėlioti iš šakų, kelmų ar kupstų.
 
Šakių miškų urėdija išrinko ir geriausia pripažino Kriūkų vidurinės mokyklos jaunųjų miško bičiulių „Giliukai“ skulptūrą. Skulptūrą kūrė Ignas Arštikaitis, Mantas Arštikaitis, Tautvydas Vitkaitis. Jauniesiems miško bičiuliams vadovavo mokytoja Daiva Jėčienė. Jų darbas buvo išvežtas į Vilniaus miškų urėdijos Sudervės miškuose kuriamą Žemės skulptūrų parką.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos