baneris leidinys

griskabudzio teatrasPraėjusį penktadienį Griškabūdžio kultūros centro jaunimo teatro kolektyvas, vadovaujamas Rasos Uzialienės, žiūrovus pakvietė į spektaklio „Škac, mirtie, visados škac“ premjerą.

Nuotr. Griškabūdžio kultūros centro kolektyvas, vadovaujamas Rasos Uzialienės (dešinėje), žiūrovams pristatė spektaklį „Škac, mirtie, visados škac“.

Griškabūdžio kultūros centro jaunimo teatras gyvuoja nuo 2000-ųjų ir, kaip pasakojo R. Uzialienė, kiekvienais metais stengiasi žiūrovams parodyti po naują spektaklį. Jaunimo teatre vaidina Griškabūdžio gimnazijos  moksleiviai. Teatro vadovė minėjo, jog itin sunku skirtis su jau užaugusiais ir scenai pasiruošusiais žmonėmis. Juos keičia kiti moksleiviai – ir taip kasmet. Kita vertus, tai galimybė susitikti ir susipažinti su vis naujais žmonėmis.
 
„Darbo visada būna. Besiruošiant, kaip tiems studentams, – atrodo, vis trūksta vienos nakties... Jausmas išties puikus, smagu matyti puikų kolektyvo nusiteikimą, begalinį džiaugsmą ir pasiryžimą vaidinti“, – kalbėjo vadovė.

Tiek teatre vaidinantys moksleiviai, tiek jų vadovė teigė, jog po spektaklio matyti žiūrovus, kurie plojo atsistoję, – neapsakomas jausmas. Juk žiūrovų palaikymas yra labai svarbus.

„Likus kelioms minutėms iki pasirodymo, visi jautėme šiokį tokį jaudulį. Jį numalšinti bandėme klausydami muzikos ir kalbėdamiesi. Prieš lipant į sceną drebėjo ir rankos, ir kojos, bet tik į ją žengus viskas, atrodo, pasikeitė. Pajutus žiūrovų nusiteikimą ir juoką, jaudulys liko užmaršty. Daugumu mūsų vaidinome pirmą kartą, bet, manau, pirmas blynas tikrai neprisvilo“, – pasakojo vienas iš teatro narių.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos