akcija2024 568px

Šią vasarą sodyboje „Žemsodis“ (Plungės r.) rugpjūčio 13–15 dienomis Veiklių mamų klubas organizuoja Lietuvos šeimų vasaros stovyklą ir siūlo labai šiltai, draugiškai ir smagiai praleisti paskutinį ilgąjį vasaros savaitgalį.

Stovykloje numatyta turininga programa. Tai ne tik puiki galimybė kartu su visa šeima pailsėti gamtoje, bet ir žaidžiant, bendraujant su kitomis šeimomis pasimokyti, kaip savo aplinkoje, visuomenėje kurti šiltą ir saugią atmosferą, kurioje būtų gera bei saugu gyventi mums ir mūsų vaikams.
 
Projektas pagrįstas integralaus ugdymo metodu, kurio pagrindinė idėja, – keisti konkurencinius mūsų tarpusavio santykių ir ugdymo principus vienybės, draugystės, gerų tarpusavio santykių principais. Tai padeda puoselėti šiltą ir saugią aplinką bet kuriam žmogui, o svarbiausia – vaikams.

Dabartinei šeimai aktualiomis temomis stovykloje kalbės lektoriai Vincas Andriušis (stovyklos vadovas, lektorius, švietimo vadybos ir lyderystės magistras), Raimonda Martinaitienė (saviugdos ir santykių konsultantė), Aušra Maldeikienė (politinės ekonomijos, šiuolaikinės ekonomikos dėstytoja), Linas Švirinas (muzikantas, pedagogas, pastaruoju metu besigilinantis į muzikos poveikį kūnui, protui ir jausmams), Dalija Butnorienė (gydytoja, tarptautinių simpoziumų lektorė, daugiau nei 20 metų besidominti natūralia medicina ir jos poveikiu žmogaus fizinei bei emocinei sveikatai). Tiek tėvų, tiek vaikų programų pagrindas bus vienijantys žaidimai, kuriuose laimi visi.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos