baneris leidinys

Šią vasarą sodyboje „Žemsodis“ (Plungės r.) rugpjūčio 13–15 dienomis Veiklių mamų klubas organizuoja Lietuvos šeimų vasaros stovyklą ir siūlo labai šiltai, draugiškai ir smagiai praleisti paskutinį ilgąjį vasaros savaitgalį.

Stovykloje numatyta turininga programa. Tai ne tik puiki galimybė kartu su visa šeima pailsėti gamtoje, bet ir žaidžiant, bendraujant su kitomis šeimomis pasimokyti, kaip savo aplinkoje, visuomenėje kurti šiltą ir saugią atmosferą, kurioje būtų gera bei saugu gyventi mums ir mūsų vaikams.
 
Projektas pagrįstas integralaus ugdymo metodu, kurio pagrindinė idėja, – keisti konkurencinius mūsų tarpusavio santykių ir ugdymo principus vienybės, draugystės, gerų tarpusavio santykių principais. Tai padeda puoselėti šiltą ir saugią aplinką bet kuriam žmogui, o svarbiausia – vaikams.

Dabartinei šeimai aktualiomis temomis stovykloje kalbės lektoriai Vincas Andriušis (stovyklos vadovas, lektorius, švietimo vadybos ir lyderystės magistras), Raimonda Martinaitienė (saviugdos ir santykių konsultantė), Aušra Maldeikienė (politinės ekonomijos, šiuolaikinės ekonomikos dėstytoja), Linas Švirinas (muzikantas, pedagogas, pastaruoju metu besigilinantis į muzikos poveikį kūnui, protui ir jausmams), Dalija Butnorienė (gydytoja, tarptautinių simpoziumų lektorė, daugiau nei 20 metų besidominti natūralia medicina ir jos poveikiu žmogaus fizinei bei emocinei sveikatai). Tiek tėvų, tiek vaikų programų pagrindas bus vienijantys žaidimai, kuriuose laimi visi.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
80

Reklama


188x376-lock

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos