baneris leidinys

Baigiantis 2017 metams, Slavikų seniūnijos bendruomenė susirinkusi į Slavikų seniūnijos salę, pasidžiaugė nuveiktais darbais bei pasiektais rezultatais.

Bendruomenė daug dėmesio skiria jaunimo užimtumui. Jau nuo 2005 metų vykdomi projektai: vasaros metu rengiamos įvairios sporto varžybos, žiemą jaunimas sportuoja Slavikų laisvalaikio salėje įrengtose patalpose.
 
Pasak Slavikų seniūnijos bendruomenės centro pirmininkės Renatos Baltrušaitienės, šiais metais taip pat buvo vykdomas projektas „Iniciatyvus jaunimas – bendruomenės ateitis“. Be vykusių sporto varžybų, buvo paskelbtas konkursas „Gimtojo krašto grožis“. Projektą rėmė Šakių rajono savivaldybė.

„Džiugu, kad sulaukėme net 10-ies fotografijos mėgėjų nuotraukų, kuriose užfiksuoti Slavikai. Nuotraukos sugulė į 2018 metų kalendorių, leidinį padovanojome ne tik nuotraukų autoriams, bet ir bendruomenės draugams – mokyklai, seniūnijai ir kitoms įstaigoms“, – pasakojo bendruomenės pirmininkė.

Gruodžio 13 d. kalendoriaus pristatymo šventėje bendruomeniečiai taip pat žiūrėjo kaimynų sudargiečių spektaklį pagal K. Binkį „Kai atsarga daro gėdą“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos