baneris leidinys

bociai
Nuotr. „Bočių“ pirmininkė Liuda Samuolienė (kairėje) ateinančių metų kalendorius įteikė bičiuliams, kurie ištisus metus buvo drauge.


Gruodis – ypatingas mėnuo. Džiaugiamės nuveiktais darbais, padėkojame tiems, kurie per visus metus buvo arčiausiai mūsų, kurių parama ir gerumas nepamirštami. Graži pensininkų bendrijos Šakių „Bočiai“ padėkos popietė vyko gruodžio 14 d. Šakių kultūros centre „Jaunystė“.
 
Popietė prasidėjo Šakių meno mokyklos vaidinimu apie Snieguolę ir nykštukus, kuris gausiai susirinkusiems popietės dalyviams priminė, kad artėja Kalėdos – stebuklų metas. Artėjant didžiosioms metų šventėms atsigręžiame atgal, permąstome nuveiktus darbus ir, kaip sakė Šakių seniūnijos neįgaliųjų draugijos kuratorė bei „Bočių“ pirmininkė Liuda Samuolienė, – šiandien turime dėkoti Dievui ir likimui, kad vis dar esame kartu. Pirmininkė pasakojo, kad jų organizacija šiais metais apsilankė net penkiuose socialinės globos namuose – ne tik Ilguvoje, Kukarskėje, bet nuvažiavo į Didvyžių (Vilkaviškio r.), Strėvininkų (Kaišiadorių r.) ir Suvalkijos (Marijampolės r.) socialinės globos namus .

„Šių namų gyventojams mūsų apsilankymas, dovanotas koncertas ir bendravimas suteikė didelį malonumą, džiaugėmės ir mes, matydami jų laimingus veidus. Juk žmogus yra gražus, kai savo širdį dalina kitiems... Mums labai gera, kad vieną kartą metuose galime susirinkti draugėn, padėkoti vieni kitiems šventinėje aplinkoje. Tad pabūkime šiandien kartu, atleiskime bent mintyse, jei kažkam šiais metais širdį užgavome“, – kalbėjo L. Samuolienė.

Renginio metu į sceną buvo kviečiami žmonės, nuolat bočiams ištiesiantys pagalbos ranką, – rajono vadovai, administracijos darbuotojai, įstaigų vadovai, nevyriausybinių organizacijų nariai, tie, kurie būna nuolat šalia ir bendradarbiauja. L. Samuolienė visiems geradariams įteikė ateinančių metų kalendorius.

„Jūs įkvepiate man jaunystę ir energiją, nes matau žmones, kurie neužsidaro namuose, o vieni su kitais moka taip gražiai susieiti ir bendrauti. Linkiu, kad kiekviena diena būtų kaip šventė, o Kalėdos ypatingos, apglėbtos jūsų artimųjų ir draugų rūpesčiu ir meile“, – kalbėjo rajono meras Edgaras Pilypaitis.

Meras padėkos raštu už aktyvią veiklą, dalyvavimą meno saviveikloje apdovanojo Algirdą Šuopį, o padėką už paramą lankant globos namų gyventojus, nuoširdumą ir draugiškumą įteikė Dalei Kvašaitienei.

Popietėje dalyvavusi rajono savivaldybės Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Augenija Kasparevičienė linkėjo visiems gerumo pilnų metų ir pasidžiaugė „Bočių“ narėmis Čese-Marija Simanavičiene bei Dalyte Šauliene, kurios renginyje pasipuošė tautiniu kostiumu.

Daug gražių padėkos žodžių išsakyta ir „Bočių“ pirmininkei L. Samuolienei, jai linkėta sveikatos, neblėstančios energijos ir toliau burti žmones džiaugsmui. Į jos rankas nutūpė ir mero padovanotas angelas – gerumo simbolis.

Padėkos popietėje koncertavo Šakių meno mokyklos auklėtiniai, ansambliai „Siesartis“ ir „Sidabra“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos