baneris leidinys

Populiariausias Lietuvoje TV3 muzikos šou „X Faktorius“ ieško talentų po visą Lietuvą. Gegužės 11 d. projekto komanda apsilankė ir Šakiuose. Deja, Šakių kultūros centre juos pasitiko tik smalsuolių būrys – talentų turinčių „X Faktoriaus“ komanda taip ir nesulaukė.

Projekto komandos kelionių tikslas – surasti mažuose miesteliuose atlikėjus, kurie neįvertina savo talento, tiesiog nedrįsta užpildyti  projekto dalyvio anketos ar galbūt neturi pinigų atvykti į didžiuosius miestus, kuriuose vyksta atrankos. Tad nuspręsta plačiau pasižvalgyti po nedidelius Lietuvos miestelius, kad į susitikimą atvykstantiems talentingiems atlikėjams įpūstų pasitikėjimo savimi, padėtų žengti į didžiąją sceną. Kaip tokių paieškų pavyzdys – praėjusį sezoną savo nuostabiu balsu ir gilia siela TV3 žiūrovus žavėjusi Monika Juškevičiūtė iš Lazdijų. Ji taip pat buvo atrasta tik tuomet, kai „X Faktoriaus“ komanda atvyko į jos miestą. Šiandien Monika sako, kad dalyvavimas projekte buvo geriausias nuotykis jos gyvenime.
 
Gaila, kad nė vienas mūsų rajono atlikėjas neišdrįso pasirodyti projekto komandai.

Paieškų turas baigiasi jau kitą savaitę. „X Faktorius“ talentų paieškas tęs Mažeikiuose, Joniškyje, Tauragėje ir Jurbarke. Paskutinėmis gegužės dienomis Šiauliuose ir Vilniuje vyks pirmųjų perklausų, kuriose dalyvaus teisėjai, filmavimas. Tad nedrąsūs mūsų rajono talentai praktiškai dar gali suspėti į nuvažiuojantį „X Faktoriaus“ traukinį. Tereikia pasiruošti dvi dainas – viena turėtų būti lėto, kita greito tempo ir, pavyzdžiui, gegužės 19 d. sublizgėti Jurbarke.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos