baneris leidinys

Praėjusią savaitę rajono meras Edgaras Pilypaitis su oficialiu vizitu lankėsi Kijeve. Tarptautinio Respublikonų instituto kvietimu meras vyko į Ukrainą pasidalinti su neseniai atkūrusios demokratiją valstybės valdžios atstovais gerąja patirtimi, kaip stiprinti bendradarbiavimą tarp partijos vadovybės bei tiesiogiai išrinktų merų. Kijeve meras susitiko su šešių politinių partijų atstovais – merais.

Iš pradžių, sužinojęs apie kvietimą vykti į šį susitikimą, rajono vadovas sakė sudvejojęs, ar jis tam tinkamas, nes dar pats neseniai yra išrinktas į šias pareigas. Tačiau susiviliojo galimybe nuvykus užmegzti tam tikrus bendradarbiavimo ryšius, susipažinti su ten dirbančiais merais, nes Ukraina yra didelė valstybė ir gali būti mūsų kraštui naudinga ateityje plečiant įvairų bendradarbiavimą.
 
Apibendrindamas šį vizitą, rajono vadovas sakė, kad ukrainiečiai turėjo išties daug klausimų mūsų šalies atstovams. Palyginęs gyvenimo kokybę ten ir mūsų šalyje, meras sakė, kad jie sprendžia ir kelia dabar tokius klausimus, kurie mūsų valstybėje buvo aktualūs maždaug prieš 25-erius metus.

E. Pilypaitis sako, kad šis vizitas turės tęstinumą ir mano, kad jau rudenį sulauksime svečių iš Ukrainos – šios šalies merai atvyks pasižiūrėti, kaip sekasi mūsų kraštui. Taip pat rajono vadovas viliasi, kad bus užmegzta glaudžių ryšių su ukrainiečiais ne tik kultūros, bet ir verslo srityje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos