baneris leidinys

biblioteka vasara su knyga
Nuotr. Literatūrinę edukaciją pagal Audronės Meškauskaitės knygą „Interviu su daiktais“ vedė grožio namų „Splius“ kirpėja Ineta Vidrinskė.


„Vasara be knygos – ne vasara!“ – tokiu šūkiu vasaros literatūrinius-edukacinius renginius vaikams pradėjo Šakių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai, pakvietę mažuosius skaitytojus ir jų tėvelius ne tik įdomiai praleisti laiką, bet ir paskaityti pristatomas knygeles.  
 
Kaip informavo Šakių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų aptarnavimo skyriaus bibliotekininkė Ingrida Talalienė, nemokami literatūriniai-edukaciniai renginiai prasidėjo birželio 15 d. Tomo Dirgėlos knygos „Domas ir Tomas. Saldainių kiosko byla“ pristatymu. J. Lingio parke pagal šią knygą jaunieji skaitytojai turėjo išspręsti bylą, atlikdami specialias užduotis.

Birželio 26 d. literatūrinių-edukacinių užsiėmimų ciklą tęsė renginys „Įdomioji senovė“ pagal Gintos Laugminienės knygelę „Sena žaislų dėžė“, kurioje pasakojama apie tai, su kuo vaikai žaisdavo anksčiau, kas ir iš ko gamino žaislus, kokie žaidimai buvo mėgstamiausi. Anksčiau vaikams patiems tekdavo susigalvoti žaidimų, patiems pasidaryti žaislų. Tad šįkart mūsų jaunoji karta galėjo pažaisti vieną iš tokių žaidimų – pataikyti kankorėžį į iš tošies susuktą piltuvėlį. Edukaciją pravedė žaislus – pasakų ir populiarių animacinių filmukų personažus – mezganti Vilma Butauskienė iš Būdviečių kaimo. Buvo galima apžiūrėti jos darbus ir įsigyti patikusius žaislus.

Birželio 27 d. literatūriniame-edukaciniame užsiėmime pagal Audronės Meškauskaitės knygą „Interviu su daiktais“ buvo galima ne tik sau pasidaryti šukuoseną, bet ir kitus pašukuoti. Beje, vyko ir grožio namų „Splius“ organizuojama loterija. Kuponą-dovaną apsikirpti laimėjo vienas iš Šakių vaikų lopšelio-darželio „Klevelis“ berniukų. Beje, šio lopšelio-darželio auklėtiniai ypač aktyviai lanko visus bibliotekos renginius. Edukaciją vedė grožio namų „Splius“ kirpėja Ineta Vidrinskė, kuriai talkino kolegė Larisa Ūsienė.

Birželio 28 d. gausus būrys mažųjų skaitytojų ir jų tėvelių rinkosi į literatūrinę-edukacinę pamoką „Šaukšto Šmaukšto stalo akademija“, parengtą remiantis to paties pavadinimo Danguolės Kandrotienės knyga. Pamoką apie pagrindines etiketo taisykles, kaip serviruoti stalą, kaip naudotis įrankiais ir t.t. vedė kavinės-picerijos „Kiba“ vedėja Renata Stulgaitienė. Visiems renginyje dalyvavusiems vaikams buvo įteiki Šaukšto Šmaukšto akademijos diplomai.

Liepos 3 d. renginių ciklą užbaigs literatūrinis-edukacinis užsiėmimas „Paliesk knygą – pajausk neregimą pasaulį!“, kurio metu bus pristatytos naujos knygos su Brailio raštu ir reljefinėmis Nomedos Marčėnaitės iliustracijomis.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos