baneris leidinys

Praėjusių metų gruodžio 2 d. startavo tradicinė gerumo akcija, kvietusi Zanavykijos senjorus, kaip ir didžiuosiuose šalies miestuose, šventiniu laikotarpiu rajono kavinėse nemokamai išgerti kavos ar arbatos.

Artėjant gražiausioms metų šventėms pati geriausia proga prisiminti mūsų krašto senolius ir sušildyti jų gruodžio mėnesio sekmadienius nemokama kava arba arbata. Šiemet šią gerumo akciją organizavo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Šakių skyrius, vadovaujamas Arūno Tarnausko. Prie jos prisijungė keturios rajono viešojo maitinimo įstaigos: Šakiuose – kavinė-picerija „Kiba“ ir viešbutis-restoranas „Centras“, Lukšiuose – kavinė-baras „Modėja“, Kiduliuose – kavinė-vyninė „Vilkenta“.
 
Akcijos organizatoriai apgailestavo, kad Lukšių senjorai visai nepasinaudojo šia akcija ir nė vieną sekmadienį niekas neatvyko į kavinę-barą „Modėja“ pasivaišinti kava ar arbata. Kiek kitose trijose rajono viešojo maitinimo įstaigose sulaukta senjorų, tikslių skaičių nėra, tačiau kavinių savininkai tvirtina, kad daugiau nei ankstesniais metais.

Šventiniu laikotarpiu po sekmadienio šv. Mišių susirinkti kavinėje-picerijoje „Kiba“ senjorams jau tapo tradicija. Jie žino ir laukia šios akcijos, kada galės ne tik nemokamai išgerti kavos ar arbatos, bet ir susirinkti pabendrauti. Čia jie buvo vaišinami ir šviežiai iškeptu „Gulbelės kepyklėlės“ pyragu ar sausainiais.

Anksčiau keletą metų iš eilės, pasinaudojęs geruoju Vilniaus pavyzdžiu, akciją senjorams organizavo tarybos narys ir asociacijos „Mano Šakiai“ pirmininkas Mindaugas Tarnauskas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos