baneris leidinys

Besibaigiant seniesiems metams, Šakių “Aukuro” mokyklos bendruomenė kasmet į mokyklą sukviečia mokyklai gerą padariusius žmones. “Gerumo angelai”, įprasminantys padarytus gerus darbus, šiemet buvo įteikti devyniems geradariams. Menininko Jono Maldžiūno sukurti padėkos angelai su padėkos raštais atiduoti tiems, kurie savo gerais darbais prisidėjo prie mokyklos gyvenimo gerinimo, gražinimo.
Už “Motinišką rūpestį” padėkos simbolis – “Gerumo angelas”- įteiktas Ievai Dumbliauskaitė. Už pasiaukojantį rūpestį savo broliui, kuris pateko į nelaimę. Už “Bendravimo džiaugsmą” pagerbtas legendinis krepšininkas Modestas Paulauskas. Pristatydama būsimąją angelo už “Nesavanaudišką gerumą” savininkę, mokytoja Birutė Bendoraitienė kalbėjo: “Ji nedaro žygdarbių, bet pakanka jos mažų darbelių, atliktų su didele meile. Ji tiesiog laiminga. Su visais sutaria ir randa bendrą kalbą”. Ir įteikė angelą mokyklos dešimtokei Marijai Morozaitei.
“Nuoširdumo” angelas atiteko mokytojai Aidutei Žemaitienei, “Mums gera drauge” nominacijoje pagerbta mokyklos darbuotojai Gailutė Bimbienė. “Tolerancijos” angelas už nuoširdumą ir pagarbą kito nuomonei buvo įteiktas matematikos mokytojai Gražinai Augaitienei. O “Geranoriškos kaimynystės” angelo savininku tapo knygyno “Pegasas” kolektyvas. Mokyklos darbuotoja Julija Petraitienė buvo pagerbta angelu už “Rankas, kuriančias grožį”, “Nesavanaudiško dosnumo” angelu apdovanoti Rasa ir Rimvydas Karaliai - už paramą įvairiuose mokyklos renginiuose.
Šio tradicinio renginio metu svečiai labdarai paaukojo 750 litų. Šie pinigai bus skirti mokiniams, kurie neturi galimybės kažkur toliau išvažiuoti. Susirinkusiesiems šoko, dainavo, vaidino  “Aukuro” mokyklos mokiniai. Renginį vedė mokyklos direktoriaus pavaduotoja Alina Staniulienė ir moksleivis Marius Užupis.

“Draugo” inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos