baneris leidinys

drevininkaitis zydrunas
Žydrūnas Drevininkaitis juokavo, kad prizą pavyko laimėti dėl slaptųjų ginklų ir pademonstruotos autentikos.  Asmeninio archyvo nuotr.

Praėjusį šeštadienį Kaišiadoryse vyko trečiasis Lietuvos baumkuchenų (šakočių) kepimo čempionatas, kuriame antrus metus iš eilės geriausiai pasirodė ir pagrindinį 500 eurų prizą pelnė Žydrūnas Drevininkaitis iš Birutės Drevininkaitienės įmonės „Rugelis“.
 
Ž. Drevininkaitis juokavo, kad pernai čempionate dalyvavo pirmą kartą ir nieko nesitikėjo, o šiais metais ištraukė slaptuosius savo ginklus ir vėl visiems dalyviams nušluostė nosis. Tiesa, pasistengti buvo kur ir pastangų įdėti teko, nes šiais metais sugriežtinti reikalavimai, tad reikėjo gyvai pademonstruoti visą procesą nuo kiaušinio įmušimo, jo išplakimo, tešlos sumaišymo iki paties gaminio iškepimo. Be to, reikėjo parodyti ir kuo daugiau autentikos, tad šakiečiai ir medinius senoviškus įrankius vežėsi, ir iš senų plytų laužavietę pasigamino, o tešlą maišė „su senovišku močiutės kuolu“.

„Komisija buvo labai nustebusi, žiūrėjo išsižiojusi, nes nieko panašaus nebuvo mačiusi. Tai štai ir mūsų slaptieji ginklai“, – pasakojo Ž. Drevininkaitis, juokavęs, kad tas močiutės kuolas buvo it šiuolaikinis mikseris.

Pasak baumkuchenų kepėjo, laimėjimas tikrai džiugina ir jei čempionatas vyks kitais metais, šakiečiai tikriausiai ir vėl dalyvaus.

„Gal tapsime ir daugkartiniais laimėtojais“, – geros nuotaikos nestojo Ž. Drevininkaitis.

Šiais metais čempionate iš viso rungėsi aštuoni baumkuchenų kepėjai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

08

Reklama


kaimynai


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos