baneris leidinys

Liepos 21–28 dienomis „Sintuolos“ ir „Girėnų“ šokių kolektyvų šokėjai viešėjo saulėtoje Kroatijoje, kur ne tik susipažino su šalimi, jos kultūra ir žmonėmis, bet jiems pristatė liaudiškų šokių įvairovę.

Beveik savaitę 24 šokėjai iš Sintautų kultūros centro šokių kolektyvo „Sintuola“, kuriam vadovauja Vida Čeplevičienė, Šakių kultūros centro Girėnų laisvalaikio salės pagyvenusiųjų liaudiškų šokių grupė „Girėnai“ ir jų vadovė Vitalija Venienė viešėjo Kroatijoje.
 
Pasak V. Čeplevičienės, kas antri metai kolektyvai išvyksta į kokią nors užsienio šalį, kelionė būna ir pažintinė, ir koncertinė. Šį kartą, išvykos iniciatorių ir organizatorių Daivos ir Dariaus Šlėderių siūlymu, pasirinkta Kroatija.

Anot V. Čeplevičienės, kelionės dalyvių neišvargino du tūkstančiai nuvažiuotų kilometrų, o įspūdžiai, patirti šioje šalyje, išliks ilgam. Aplankytos gražiausios Kroatijos vietos: Hvaro ir Braco salos, Biokovo kalnas, susipažinta su Dubrovniko miesto istorija, išbraidyta Adrijos jūra.

„Ypač sužavėjo kalnų grožis ir aukštis, kopdami į juos ne vienas patyrėme pliūpsnį adrenalino“, – pasakojo V. Čeplevičienė.

Viešėdami Zadvarje mieste, šokėjai surengė koncertą ir žiūrovams padovanojo lietuviškų šokių pynę. Pasak V. Čeplevičienės, kroatus ypač sužavėjo zanavykų tautiniai rūbai, o mūsų šokėjos jiems paaiškino rūbų audimo ir siuvimo subtilybes.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
79

Reklama


188x376-lock

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos