baneris leidinys

neigalieji sale
Gausiai susirinkę rajono neįgaliųjų draugijos organizacijos nariai kartu praleido popietę, sulaukė rajono vadovų ir svečių sveikinimų, klausėsi koncerto. D. Pavalkio nuotr.


Liepos 26 d. Šakių kultūros centre vykusiame neįgaliųjų draugijos renginyje „Rugelio dovanos“ gausiai iš viso rajono susirinkę šios organizacijos nariai pasidžiaugė metų darbų rezultatais, klausėsi šaunių muzikantų koncerto, netrūko ir padėkų seniūnijų koordinatoriams.
 
Praėjusio penktadienio popietę rajono neįgalieji rinkosi į tradicinį metų renginį. Jis vyko šv. Onos dieną (liepos 26 d.), tad neįgaliųjų draugijos pirmininko pavaduotoja Edita Zabramskienė priminė su Oninėmis siejamas tradicijas: „Iki šios dienos baigiami patys sunkiausi ir didžiausi vasaros darbai bei galima džiaugtis tų darbų rezultatais.“

Kalbėta ir apie šios nevyriausybinės organizacijos darbų rezultatus, kuriais pasidžiaugti atvyko Seimo narės Irenos Haase padėjėjai Kristina Buragienė ir Gintautas Lenkas, rajono savivaldybės mero pavaduotojas Darius Jakavičius, Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė Daiva Pilypaitytė, laikinai einanti skyriaus vedėjos pareigas.

„Šitos draugijos misija yra nepamatuojama. Kokius jie daro gražius darbus dėl jūsų, dėl jūsų artimųjų, dėl visos savivaldybės gyventojų. Neatsitiktinai Lietuvos neįgaliųjų draugija įkurta maždaug vienu metu, kaip ir Lietuvos persitvarkymo sąjūdis. Draugija šiais metais švęs 31-erių metų veiklos sukaktį. Kiek daug pasiekta: įtikinote visuomenę, kad jūs nesate kitokie. Atsirado pandusų, automobilių aikštelių, kitų vietų, kurios yra pritaikytos neįgaliesiems. Organizuojami renginiai, kuriasi užimtumo ir dienos centrai. Noriu jums palinkėti, kad ir toliau būtumėte kartu, bendrautumėte, spręstumėte problemas. Siūlykite ir mums, savivaldybės vadovams, kaip mes galime padėti. Tik kalbėdamiesi galime išspręsti daug problemų“, – sakė vicemeras.

Asta Grigaitienė rajono neįgaliųjų draugijos narius prieš dešimtmetį subūrė į ansamblį „Siesartis“, kuris aktyviai koncertuoja ne tik rajone, bet ir už jo ribų, už tai vadovei buvo nuoširdžiai padėkota.

Beveik kiekvienoje rajono seniūnijoje yra koordinatoriai, kurie draugėn telkia seniūnijų neįgaliuosius. Vienuolikai tokių entuziastų E. Zabramskienė taip pat dėkojo už pagalbą ir palinkėjo sėkmės darbuose.

Savo dainas šventės dalyviams dovanojo Plokščių krašto muzikantai (vad. A. Grigaitienė), Lukšių kultūros centro vokalinė grupė „Daina“ (vad. Remigijus Poderis) bei svečiai iš Vilkaviškio.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


spa purslai drg

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos