baneris leidinys

panoviai auksinis protas
Pirmąjį žaidimą Šakiuose laimėjo „Panovių“ komanda, kurios sudėtyje šiame sezone žaidžia (iš kairės į dešinę) Viltė Miliūnaitė, Saulius Jazukevičius, Aida Celskytė, Diana Jazukevičienė, Birutė Bendoraitienė ir Danutė Aniulienė. Organizatorių nuotr.

Nuo rugsėjo 10 d. Lietuvos miestuose ir miesteliuose prasidėjo gyvas „Auksinio proto“ žaidimas.  Tokį laisvalaikio leidimo būdą pamėgusių Šakių rajono gyventojų šįkart laukė naujovė. XII sezonas vyks ne, kaip buvo įprasta, Zyplių dvare, o Šakių kultūros centre.
 
Pasidomėję, kodėl žaidimas persikėlė į Šakių kultūros centrą, sužinojome, kad „Auksinį protą“ paliko keletą sezonų iš eilės jį vedęs Dominykas Černulis, todėl buvo suskubta ieškoti ir naujos erdvės, ir naujo vedėjo. Pasak Juditos Ambrasienės, kuri vedė praėjusį žaidimo Protų lyga, arba „Ko nežino Kazys?“ sezoną, gyvas „Auksinio proto“ žaidimas buvo patikėtas jai.

„Kadangi į žaidimą Protų lyga, arba „Ko nežino Kazys?“ užsiregistravo tik viena komanda, teko atšaukti naujo sezono žaidimus, todėl gavusi pasiūlymą vesti gyvo „Auksinio proto“ žaidimą sutikau, nes nenorėjau pavesti šio žaidimo komandų“, – pasakojo J. Ambrasienė, kuri praėjusį penktadienį buvo oficialiai patvirtinta kaip žaidimo vedėja.

Naują gyvo „Auksinio proto“ sezoną pradėjo penkios komandos: „Atrakcija“, „Panoviai“, „Mes“, „Žalia siera“ ir žaidimo naujokai – komanda „Šansas“. Tiesa, pirmame žaidime nedalyvavo komanda „Vėjas“, tačiau jos žaidėjai žadėjo prisijungti vėliau. Kaip informavo J. Ambrasienė, norintys save išbandyti žaidime dar gali suburti savo komandą ir prisijungti. Žaidimas vyks kiekvieną antradienį Šakių kultūros centre.

Pirmąjį žaidimą Šakiuose laimėjo „Panovių“ komanda. Antrą vietą užėmė „Atrakcijos“ žaidėjai. Trečioje vietoje – „Mes“. Ketvirtą–penktą vietas pasidalijo vienodą balų skaičių surinkusios komandos „Žalia siera“ ir „Šansas“.

Atsirado galimybė matyti, kaip žaidžia kitos komandos visoje šalyje – po pirmo turo rezultatai gaunami iš visos Lietuvos. Tai leidžia savo komandos žinias palyginti su dar kelių šimtų komandų žiniomis. Žaidimas tampa gyvesnis ir įdomesnis. Gyvas „Auksinio proto“  žaidimas nuo TV žaidimo skiriasi tuo, kad pirmasis yra komandinis, o antrajame žaidžiama individualiai. Gyvo žaidimo dalyviai tiesiog susirenka gerai praleisti laiką, o TV žaidime visi kovoja dėl pagrindinio prizo – fantastiškos kelionės.

Beje, žaidimo vedėja ieško savanorio, kuris galėtų pagelbėti jai peržiūrint komandų atsakymų lapelius, reikalui esant, net ir pravesti žaidimą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos