akcija2024 568px

Lapkričio 17 d. minima Pasaulinė žuvusių eismo įvykiuose diena. Ši diena praėjusią savaitę buvo paminėta ir mūsų rajone – Girėnų ir Slavikų bendruomenėse.

Sekmadienį Slavikų šv. Onos bažnyčioje bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė dalinosi informacija, kiek eismo dalyvių šiais ir praėjusiais metais žuvo rajono keliuose. Anot pareigūnės, praėjusiais metais Lietuvos keliuose žuvo 62 eismo dalyviai, Šakių rajone – du, o šiais metais rajono keliuose netekome jau septynių eismo dalyvių. Tarp žuvusiųjų buvo du šeimos nariai, jaunas motociklininkas, pėsčioji, du dviratininkai, automobilio vairuotojas. Porą dienų anksčiau bendruomenės pareigūnė kartu su Girėnų bendruomenės centro nariais ir viešniomis iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos bei Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos uždegė žvakučių instaliaciją, skirtą žuvusiųjų eismo įvykiuose atminimui. Tokia idėja pasirinkta tam, kad atkreiptų visuomenės dėmesį ir žvakučių šia liūdna proga tektų degti kuo mažiau.
 
Rajone šiais metais įvyko 177 eismo įvykiai, kurių metu, be septynių žuvusių, buvo sužalotas 41 eismo dalyvis. Net 11 eismo įvykių sukėlė neblaivūs vairuotojai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos