baneris leidinys

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Šakių atstovybė jau antrus metus iš eilės priminė vietiniams verslininkams apie socialinės atsakomybės svarbą bei ragino tęsti jau tradicija tapusią, visoje respublikoje vykstančią akciją, kurios metu senjorai buvo kviečiami nemokamai pasimėgauti puodeliu kavos ar arbatos.

Pranešime spaudai informuojama, kad nuo gruodžio pradžios iki pat Trijų karalių Lukšiuose senjorus kvietė kavinė-baras „Modėja“, Šakiuose – užkandinė „Pasakos namelis“, kavinė „Katas“, viešbutis-restoranas „Centras“, kavinė „Kiba“, Gelgaudiškyje kavinė-baras „Vakarų užuovėja“ ir kavinė-vyninė „Vilkenta“ Kiduliuose.
 
„Dalyvių ne tik daugiau nei pernai, bet ir sąlygas pagerinome“, – džiaugiasi Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Šakių atstovybės narystės koordinatorė Daiva Palukaitienė.

Kelios maitinimo įstaigos senjorų laukė jau ir kiekvieną darbo dieną nuo 14 val., ne tik sekmadieniais.

Pasak užkandinės „Pasakos namelis“ vadovės Ugnės Vaikšnoraitės, sekėsi labai gerai: „Įsigijom draugų, net gavom dovanų...“ Daugiau nei 100 puodelių kavos ar arbatos tapo priežastimi pabendrauti. Tokiais pat rezultatais džiaugiasi ir kavinė „Kiba“. Viešbučio-restorano „Centras“ savininkė taip pat tikina, kad sulaukė nemažai senjorų.

„Visi buvo patenkinti, patenkinti buvome ir mes. Graži akcija, todėl kitais metais vėl prisijungsime,“ – džiaugėsi ji.

Kiduliuose įsikūrusi kavinė-vyninė „Vilkenta“ taip pat pastebėjo, kad akcija populiarėja – senjorų šiemet sulaukta tikrai daugiau nei pernai.

„Po truputi senjorai pradeda naudotis tokiomis progomis. Mums malonu, kad jie pradeda suprasti, jog yra laukiami. Smagu, kai senesnis žmogus suranda laiko sau kavos puodeliui jaukioje aplinkoje,“ – sakė vyninės vadovė Kristina Vilkenytė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos