baneris leidinys

auksinis protas
Pirmą naujo „Auksinio proto“ sezono žaidimą laimėjo „Panovių“ komanda, kurios sudėtyje (iš kairės į dešinę) Danutė Aniulienė, Aida Celskytė, Kristina Lebedžinskienė, Viltė Miliūnaitė, Andriejus Kardauskas, Julius Preikša, Saulius ir Diana Jazukevičiai. Organizatorių nuotr.


Antradienį startavo aštuntasis gyvo „Auksinio proto“ žaidimo sezonas, kurį Šakių kultūros centre pradėjo visos šešios praėjusiame sezone žaidusios komandos: senbuvės „Panovių“, „Atrakcijos“, „Vėjo“, „Mes“ ir „Žalios sieros“ komandos ir prie jų prisijungusi „Elmago komanda“.
 
Pirmąjį naujo sezono žaidimą, kaip įprastai, Šakiuose laimėjo „Panovių“ komanda, surinkusi 72 taškus. Ji pagrindinė antrą vietą užėmusios „Atrakcijos“, jau ne pirmą sezoną laiminčios laimingus bilietus į finalinius žaidimus, konkurentė. Šįkart komandas skyrė šešių taškų skirtumas. Trečia liko „Vėjo“ komanda, pelniusi 52 taškus. Kitos komandos išsidėstė taip: „Mes“ (50 taškų), „Žalia siera“ (44 taškai) ir „Elmago komanda“ (36 taškai).  

Vedėjo estafetę iš Dominyko Černulio perėmusi ir antrą sezoną iš eilės gyvą „Auksinio proto“ žaidimą organizuojanti Atviro jaunimo centro darbuotoja Judita Ambrasienė teigė, kad dar nevėlu prisijungti prie žaidimo ir smagiai praleisti antradienio vakarus. Visi norintys turėtų suskubti suformuoti savo komandas ir registruotis jau kitam žaidimui. Juo labiau, kad pabandžius Šakiuose vesti kitą panašų žaidimą „Protų lyga, arba „Ko nežino Kazys?“, šis neprigijo.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos