baneris leidinys

Kraštiečius, kurie mėgsta ilguosius savaitgalius, praėję metai džiugino penkis kartus. Šie metai ne blogesni – net penkios šventinės nedarbo dienos papuls pirmadienį arba penktadienį ir leis pasimėgauti trijų dienų savaitgaliu.

Pirmasis ilgasis savaitgalis numatomas per šv. Velykas, kurios šiemet bus švenčiamos balandžio 12 ir 13 dienomis. Tad, prisidėjus pirmadienį antrajai šv. Velykų dienai, turėsime tris laisvas dienas.
 
Papildomą poilsio dieną ir dar vieną ilgąjį savaitgalį dovanos gegužės 1-oji – Tarptautinė darbo diena. Nors ir buvo pasigirdę siūlymų šią dieną išbraukti iš šventinių dienų sąrašo, ji bus minima penktadienį, tad kartu su savaitgaliu ilsėsimės tris dienas iš eilės.

Dar vieną ilgąjį savaitgalį padovanos liepos 6-oji – Lietuvos valstybės diena, šiemet ji bus minima pirmadienį.

Kitas ilgasis savaitgalis numatomas spalio 31–lapkričio 2 dienomis. Artimųjų kapus šiemet galėsime lankyti dvi dienas – sekmadienį (Visų šventųjų dieną) ir pirmadienį (per Vėlines).

Kūčios ir šv. Kalėdos, kaip ir pernai, bus švenčiamos keturias laisvas dienas: gruodžio 24–27d., nuo ketvirtadienio iki sekmadienio. Tai bus penktasis ilgasis šių metų savaitgalis.

Po vieną laisvą dieną šiais metais turėsime per Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Kovo 11-ąją (ketvirtadienį), ir Jonines, birželio 24-ąją (trečiadienį). O štai Vasario 16-oji ir Žolinės šiemet bus švenčiamos sekmadienį ir šeštadienį, tad papildomų laisvų dienų nepadaugės.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos