baneris leidinys

klimaitieneLeisk man
Mintis
Padėt
Ant tavo
Stalo,
Kad rastų
Vietą
Tavo šviesoje.
Kad neklajotų
Jos daugiau
Po sapnų salą,
Kad virstų
Jos darbais,
Prasme...

Tai žodžiai iš paskutiniosios, trečiosios, poetės Reginos Klimaitienės knygelės „Mintys tarp skaičių“. Nors praėjo jau metai  nuo knygelės gimimo, manau, būtų neteisinga neprisiminti jos autorės, kuri ne tik savo kūrybiniais darbais, bet  ir gražiomis idėjomis  dažnai pamalonina skaitytojų širdis.

Nuotr. Regina Klimaitienė.
 
Klubo „Lygumų šaltinis“ 30-etį Regina Klimaitienė pasitiko trimis savo asmeninėmis knygelėmis ,,Kalbėk“ (2005),  ,,Alyviniai obuoliai‘‘(2007) ir ,,Mintys tarp skaičių“ (2008). Jos kūrybinių darbų skrynioje puikuojasi  jos sudaryti ir išleisti leidiniai: ,,Kad liktų pėdos‘‘(2002),  „Mokykliniam skambučiui aidint“ (2006), „Liekė“ (2007, Nr.1), ,,Liekė“ (2007, Nr.2), „Liekė“ (2008, Nr. 3.).

Iš sudarytų ir išleistų knygų matyti, kad poetė savo darbais  įmynė gilias pėdas ne tik Šakių rajono literatų veikloje, bet ir savo kraštiečių lekėtiškių kūrybinės veiklos puoselėjime. Nelabai galima įsivaizduoti vieną ar kitą literatūrinį -  kūrybinį renginį Lekėčiuose, prie kurio nebūtų prisidėjusi Regina Klimaitienė. Be jos Lekėčiuose būtų dvasine prasme daug tamsiau.

Visada energinga ir pilna idėjų poetė ne tik pati rašo, bet geba patraukti ir kitus imtis kūrybos.

Ačiū, mielai Reginai, už gražias poetines mintis ir neišsenkančias idėjas. Tegul poezijos paukštė  nenutyla giedojusi, tegul geri norai ir prasmingos idėjos ir toliau beldžiasi į poezijos mylėtojų širdis.

Laima Martinkaitytė - Rimienė
Literatų klubo „Lygumų šaltinis“ pirmininkė

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos